Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Multifunkčný objekt, centrum Spišská Nová Ves

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Číslo ponuky: 8054 - Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ MULTIFUNKČNÝ OBJEKT VHODNÝ NA PODNIKANIE ALE AJ BÝVANIE nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dvojpodlažná budova má zastavanú plochu 137 m2, celková podlahová plocha na dvoch podlažiach je 143 m2 (107+36), plus k dispozícii je aj priestor povaly (cca 50 m2). Objekt má polyfunkčné využitie, môže byť využitý ako: ambulancia, kaderníctvo, kancelárske, obchodno-prezentačné priestory, administratívne sídlo firmy či priestory pre akékoľvek služby (napr. právna kancelária), prípadne AJ INVESTIČNY OBJEKT na ďalší prenájom. Výhodou je veľká PRESKLENNÁ PLOCHA - OKENNÝ PORTÁL S DVERAMI A VSTUP PRIAMO Z CHODNÍKA. Nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste v smere do centra mesta, je dobre viditeľná, prevádzka sa môže ľahko dostať do povedomia zákazníkov.

Objekt tehlovej konštrukcie BOL KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ od roku 2020. Ponúka sa na predaj v štádiu holobyt - bez interiérových dverí, podláh. V rámci rekonštrukcie bola vybúraná a domurovaná predná časť objektu, nanovo realizované celé jej zastrešenie, kompletne rekonštruované zaizolované nové podlahy (cementový poter) s podlahovým vykurovaním na prízemí a poschodí, nové plastové okná, nové omietky s maľbou, hliníkový dverný portál pri vstupe, kompletne nová elektroinštalácia vrátane spínačov, rozvody vody a odpadu, zrealizované slaboprúdové kabeláže pre prevádzku modernej kancelárie, nové ústredné vykurovanie s rozdeľovačmi a novým elektrickým kotlom, bojler.

Objekt je dispozične riešený nasledovne: vstup priamo z chodníka možný cez presklenný portál alebo samostatný vstup cez vstupné dvere, predsieň (čakáreň), chodba, 2 miestnosti (50 m2, 16 m2), WC, kúpelňa s WC. Na poschodie vedie kovové schodisko, kde sa nachádza izba (25 m2), kúpeľňa s WC, technická miestnosť s kotlom.

DISPOZÍCIA vnútorného priestoru môže byť ešte UPRAVENÁ PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK (napr. delenie miestností). ZÁROVEŇ JE AJ MOŽNOSŤ FINALIZÁCIE STAVBY PRE KLIENTA, REALIZÁCIE NA KĽÚČ.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Úžitková plocha:
143 m2
Zastavaná plocha:
137 m2
Stav:
úplne prerobený
Energetický certifikát:
žiadne

Hypotekárna kalkulačka

Virtuálna prehliadka

185 000 €
Interné ID: 8400
Ulica: Duklianska
Obec: Spišská Nová Ves
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Komerčný objekt

Ing. Martin Karchňák

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme