Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kontakt na nás

Spoločnosť

LAGUNA REALITY SLUŽBY A ROZVOJ s.r.o.

IČO: 47 151 803
DIČ: 2023765667

Sídlo firmy:
Zimná 59, 05201 Spišská Nová Ves

 

Otváracie hodiny

Pondelok - Piatok: 8.00 - 17.30
Sobota: na objednávku
Nedeľa: zatvorené

Sociálne siete

Napíšte nám

Hľadáme nových kolegov

Do nášho tímu hľadáme nových kolegov na pozíciu realitný maklér pre oblasti Spišská Nová Ves, Levoča a Poprad. Hľadáme ľudí, ktorí majú slušné vystupovanie a prejav, radi komunikujú. Práca predpokladá budovanie dlhodobých osobných vzťahov na základe získanej dôvery. Výhodou sú skúsenosti z obchodu, nie je to však podmienka. Dôležitý je aktívny prístup vnútorné nastavenie zamerané na úspech. Práca úspešného realitného makléra je finančne atraktívna, príjemným bonusom je osobnostný rast a rozšírenie rozhľadu pri stretávaní sa s mnohými zaujímavými ľuďmi. Zároveň je táto práca časovo flexibilná, poskytuje možnosť skombinovať rodinné a pracovné povinnosti. Je napríklad aj zaujímavou možnosťou pre ženy po materskej dovolenke, ktoré hľadajú nové flexibilnejšie pracovné uplatnenie. 

Realitný maklér v našej spoločnosti je profesionál, pre ktorého nehnuteľnosť nie je anonymný tovar. V prvom rade chce dobre rozumieť potrebám našich klientom, pre ktorých je predaj alebo riešenie nového bývania významným míľnikom v ich živote a zaslúži si veľkú pozornosť. Podporujeme vzdelávanie našich realitných maklérov - vyžadujeme aby sa stali držiteľmi licencie NARKS - licencovaný realitný maklér.  Maklér u nás sa môže oprieť o dlhoročné skúsenosti v oblasti realitného obchodu a práva, právneho zabezpečenia obchodu, konaniu na katastri nehnuteľností nakoľko celý právny servis je zabezpečený advokátskou kanceláriou.

LAGUNA REALITY je tradičnou realitnou kanceláriou pre región Spiš založenou v roku 2008. Nie sme franšízou žiadnej nadnárodnej či celoslovenskej siete realitných kancelárií. K našim hodnotám, ktoré uznávame patria slušnosť, profesionalita a spoľahlivosť.  Sme riadnym členmi Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS - www.narks.sk). Poskytneme zaškolenie, kanceláriu, profesionálne právne zázemie, pracujeme s moderným informačným systémom. Uplatňujeme transparentný odmeňovací systém bez zavádzania a skrytých odpočtov nákladov. Náplňou práce konzultanta RK je vyhľadávanie a náber nehnuteľností, starostlivosť o klienta predávajúceho či kupujúceho od prvého kontaktu až po odovzdanie nehnuteľnosti pri úspešnej realizácii predaja. Práca konzultanta RK je formou živnosti. Hľadáme príjemných ľudí s rozhľadom a oduševnením, s autom a mobilom. Ak máte záujem o ďalšie informácie, prosím neváhajte a kontaktujte nás buď emailom na: info@lagunareality.sk alebo na tel. čísle: 0907 898 188 alebo 0911 908 924.

Staňte sa členmi nášho tímu