Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

O nás

LAGUNA REALITY je tradičnou realitnou kanceláriou pôsobiacou v regióne Spiša už od roku 2008. Našim poslaním je zabezpečovať profesionálny a komplexný realitný servis pre našich klientov.

Dobre si uvedomujeme význam a jedinečnosť situácie v živote človeka, ktorý aktuálne rieši otázku bývania. Rozhodnutie  o tom, kde a ako budeme žiť, je jedným z najdôležitejších životných rozhodnutí. Priestor a prostredie, v ktorom bývame nás každodenne ovplyvňuje, formuje našu pohodu, zmýšľanie a vkus a je východiskom pre ďalšie významné rozhodnutia – výber školy, možnosti zamestnania z hľadiska dostupnosti, kúpa auta a pod.

Zároveň si uvedomujeme význam riešenia bývania aj z hľadiska investičného a finančného rozhodovania. Náklady na bývanie sú najväčšie investičné peniaze a významnou položkou mesačného rodinného rozpočtu. Preto sa snažíme našim klientom aj zabezpečiť najvýhodnejšie riešenie financovania. Pre tento účel sme vytvorili platformu LAGUNA REALITY FINANCIE, kde našim partnerom je najväčší sprostredkovateľ hypoték na Slovensku - spoločnosť FINPORTAL.

Našimi klientmi sú aj podnikateľské subjekty, ktoré pre realizáciu svojich zámerov riešia aj otázku nehnuteľností – z hľadiska prevádzky aj investícií. Naše poslanie a prácu berieme zodpovedne a vážne, optimálne riešenie toho správneho priestoru pre život a podnikanie je pre nás výzva. 

Našim cieľom je spokojnosť a dôvera klientov a našich partnerov, budovanie dlhodobých vzťahov.

Hodnoty, ktoré uznávame

K hodnotám, ktoré uznávame patria slušnosť, profesionalita a otvorenosť.  Našich klientov si hlboko  vážime, rešpektujeme ich želania, slušnosť považujeme za našu prioritnú firemnú hodnotu. Vyhľadanie správnej príležitosti a realizácia celého realitného obchodu spojená so zabezpečením financovania, zmeny vlastníctva je proces, ktorý vyžaduje odbornosť vo viacerých oblastiach. Pre našich klientov sme profesionálnym partnerom a sprievodcom, ktorý zabezpečí hladký priebeh celého realitného obchodu až po odovzdanie nehnuteľnosti a zmenu dodávateľov energií.

Záleží nám na forme prezentácie ponúkaných nehnuteľností. Snažíme sa o kvalitné, atraktívne fotografické zachytenie nehnuteľností a ich spracovanie v podobe zaujímavých inzerátov, ktoré poskytujú klientom dôležité a zmysluplné informácie o danej nehnuteľnosti. Inzerujeme na všetkých významnejších realitných portáloch, vyhodnocujeme dosah a výsledky inzercie.

Realitná kancelárie je funkčne aj personálne prepojená s advokátskou kanceláriou JUDr. Zuzany Kollárovej, ktorá má v oblasti realitného práva dlhoročné skúsenosti. Advokátska kancelária zabezpečuje kompletné právne riešenie realitných obchodov, kúpno-predajné zmluvy sú autorizované advokátom.

Sme členmi Národnej asociácie realitných kancelárii Slovenska (NARKS - www.narks.sk). Hlásime sa k stanoveniu a vyžadovaniu štandardov kvality výkonu práce realitného sprostredkovateľa. Používame sprostredkovateľské a rezervačné zmluvy podľa formátu NARKS. Naša realitná kancelária a naši makléri sú držiteľmi licencie NARKS na základe úspešného absolvovania licenčnej skúšky.  

Sme otvorení novým myšlienkam a spolupráci. Zaujímame sa, vzdelávame sa a chceme sa podieľať na zvyšovaní povedomia o nových trendoch v oblasti bývania (moderná architektúra, energetické riešenia, voľba materiálov a technológií). Snažíme sa zavádzať nové nástroje aj v oblasti prezentácie a marketingu vďaka informačným technológiám. Budujeme partnerstvá so zaujímavými ľuďmi a inštitúciami v oblasti realít a bývania, aby sme našim klientom prinášali potrebné informácie pre rozhodovanie a komplexné riešenia. Záleží nám na miestnom a regionálnom rozvoji.