Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

REZERVOVANÉ! Stavebný pozemok Tretí Hámor

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Číslo ponuky: 8031 - Ponúkame na predaj ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK nachádzajúci sa na Treťom Hámri patriacom do katastra obce Nálepkovo (30 minút autom od Sp. Novej Vsi, 80 minút z Košíc). Pozemok má celkovú rozlohu 3 451 m2 (rozmery cca 61 x 56 m). Má veľmi výhodnú slnečnú orientáciu v smere na juhozápad s výhľadmi na lesy v okolí. Na pozemku je el. energia, k pozemku vedie lesná cesta, neďaleko 100 m je asfaltová cesta. Výhodou je oplotenie po celom obvode pozemku.

Pozemok má potenciál na viaceré stavebné využitia - BÝVANIE (dom), REKREÁCIU (chata/chalupa), vzhľadom na veľkosť výmery sa prípadne sa dá aj ROZDELIŤ. Napriek tomu, že lokalita nie je ešte taká známa predstavuje veľmi atraktívne prírodné prostredie (široká presvetlenná dolina uprostred lesov) s možnosťami turistiky, cykloturistiky v susedstve NP Slovenský raj. Lokalita je aj známym hubárskym rajom a obľúbeným poľovníckym revírom.

V PONUKE AJ S MOŽNOSŤOU DELENIA NA DVA SAMOSTATNÉ POZEMKY!

MOŽNOSŤ DOHODY NA CENE!

Vlastnosti

Status:
rezervované
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
3451 m2
Rezervované
Interné ID: 8031
Ulica: III. Hámor
Obec: Nálepkovo
Okres: Gelnica
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy

Ing. Martin Karchňák

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme