Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Pozemok (2538m2), Nálepkovo, okr. Gelnica

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Ponúkame na predaj ATRAKTÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK nachádzajúci sa v obci  Nálepkovo, okr. Gelnica.

Svahovitý pozemok s výmerou 2358 m2 (rozmery 25x83x37x81), má veľmi výhodnú slnečnú orientáciu s krásnymi výhľadmi na lesy v okolí.

Pozemok je umiestnený mimo zastavaného územia obce, avšak s vyjadrením obce-stavebného úradu aj ochranárov o povolení výstavby na danej parcele po preukázaní projektu stavby - stavby rodinného domu alebo chaty.

Prístup je zabezpečený po asfaltovej obecnej ceste. Pozemok má potenciál na viaceré stavebné využitia - bývanie (dom), rekreáciu (chata/chalupa, mobilný dom, kontajnerový dom).

Možnosť napojenia sa na inžinierske siete -  el. energia /stĺp cca 50m, napojenie na vodu - na pozemku sa nachádza kopaná studňa.

Výborná lokalita - atraktívne prostredie, ocenia hlavne tí, ktorí uprednostňujú tiché prostredie, rýchlu dostupnosť do Spišskej Novej Vsi, Gelnice, Rožňavy.

Lokalita poskytuje neobmedzené možnosti turistiky, cykloturistiky, lyžovania .. atď.

Dohoda na cene možná.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2538 m2
Typ zeme:
svahovitá
Teritórium:
Extravilán
Celková plocha:
2538 m2
8 €/m2
Interné ID: 8390
Ulica: Letná
Obec: Nálepkovo
Okres: Gelnica
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok na rekreáciu

Ing. Anežka Samoľová

  • Slovensky
  • English
  • Česky
  • Українська

Radi Vám poradíme