Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Investičný pozemok (2700 m2) Hrabušice

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Číslo ponuky: 8150 - Ponúkame na predaj INVESTIČNÝ POZEMOK nachádzajúci sa v obci Hrabušice pri NP Slovenský raj. Pozemok o celkovej výmere 2700 m2 sa nachádza v lukratívnej časti obce, v lokalite plánovanej IBV Hrbok. V zmysle aktuálneho územného plánu (06/2022) časť pozemku o výmere cca 1000 m2 patrí do územia s funkciou bývania v rodinných domoch, zvyšná časť je navrhovaná ako park. V súčasnosti prebieha inžinierska činnosť - spracovanie projektov pre riešenie napojenia inžinierskych sietí k lokalite.

Pozemok je rovinatý, obdĺžnikového tvaru, doteraz v poľnohospodárskom užívaní. Výhodou je situovania na okraji zastavanej časti obce s výhľadom na panorámu Vysokých Tatier, v blízkosti známeho strediska cestovného ruchu Podlesok.

Viac informácií v RK.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
2700 m2
65 000 €
Interné ID: 8330
Ulica: Hlavná
Obec: Hrabušice
Okres: Spišská Nová Ves
Kraj: Košický kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy

Ing. Martin Karchňák

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Deutsch
  • Українська

Radi Vám poradíme