Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

Stavebné pozemky IBV Slnečná Mlynica

Popis nehnuteľnosti

Zdieľať na Facebooku

Číslo ponuky: 8103 - Na predaj stavebné pozemky v rámci lokality IBV Slnečná Mlynica pri Poprade. Lokalita je zaujímavo situovaná v strede panorámy NP Vysoké Tatry vo výbornej dopravnej dostupnosti do mesta ako aj Tatier.

V nadväznosti na vydané územné rozhodnutie, prebieha výber dodávateľov inžinierskych sietí (eli, vodovod, kanalizácia, plyn), ktorých realizácia základe bude najneskôr do 12 mesiacov. Územie IBV bolo rozdelené na konkrétne stavebné parcely, určené na predaj pre jednotlivých individuálnych stavebníkov. V rámci celého projektu IBV vzniklo 78 stavebných parciel s veľkosťou od 600 m2 do 1000 m2. Klientov, ktorí prejavia záujem, budeme priebežne informovať o dostupnosti jednotlivých pozemkov.

Obec Mlynica sa nachádza vo výbornej dostupnosti cca autom 10 minút do centra Popradu, resp. 15 min do hlavných centier NP Vysoké Tatry - Smokovce, Tatranská Lomnica. Lokalizácia obce vo vzťahu k Tatrám má jedinečný charakter, miestni obyvatelia hovoria, že obec sa nachádza presne "v hlavnej osi Tatier", pod štítmi - Slavkovský štít a Lomnický štít oproti "Hrebienku". Jednoznačnou výhodou ponúkanej lokality je výborná dopravná dostupnosť, nachádza sa na začiatku obce v blízkosti hlavnej cesty Poprad - Veľká Lomnica - Kežmarok.

Panoramatický záber z drona na lokalitu je k dispozícii na odkaze:
https://momento360.com/e/u/f4c9b5d4f38e4850b79b8e51019a9814?utm_campaign=embed&utm_source=other&heading=9.05&pitch=-19.28&field-of-view=72&size=large

Viac informácií o projekte je k dispozícii v RK.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Plocha pozemku:
800 m2
Cena v RK
Interné ID: 8103
Obec: Mlynica
Okres: Poprad
Kraj: Prešovský kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemok pre rodinné domy

JUDr. David Kollár

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Українська

Radi Vám poradíme