Skladovo - výrobný areál (0,6 ha) Moldava nad Bodvou

Hľadáte nové bývanie?

Skladovo - výrobný areál (0,6 ha) Moldava nad Bodvou
cena dohodou
číslo ponuky: 8050
Zobrazené: 53x
Popis:

Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 0,6 ha nachádzajúci sa v Moldave nad Bodvou v blízkosti Košíc (30 min) a hraníc Slovensko - Maďarsko (20 min prechod Hosťovce-Hidvégardó). Moldava nad Bodvou sa nachádza na hlavnom cestnom dopravnom koridore v smere Košice - Rožňava v smere na západ. Výhodou je aj napojenie lokality na železničnú sieť, pričom práve prebieha elektrifikácia trate v úseku Moldava nad Bodvou - Haniska pri Košiciach (dokončenie 2023). Železničné napojenie Košíc ako významného dopravného uzla v smere ďalej na západ po južnej vetve je jedna z dopravných priorít pre rozvoj regiónu. Areál sa nachádza v tesnej blízkosti železnice, pričom je možné realizovať jeho priame napojenie. 

 

Priemyselný areál má celkovú výmeru vyše 0,6 ha (6 557 m2). Areál pozostáva z 5 vzájomne prepojených skladových priestorov a prízemnej administratívnej budovy (zastavaná plocha je 3 610 m2. Súčasťou objektu je mostová váha z vážnicou a laboratóriom. Areál je v susedstve železničnej trate. Celý objekt je oplotený, napojený na inžinierske siete, voda, elektrina a plyn. V areáli sú  spevnené plochy.  Areál sa využíval ako čistiaca stanica osív poľnohospodárskych plodín (obilniny, strukoviny, olejniny a drobné semená). K dispozícii je aj kompletná technológia pre danú činnosť (linky na úpravu osív, moriace linky).

 

Areál má multifunkčné investičné využitie, možné je zachovať aj súčasný účel v oblasti poľnohospodárstva alebo riešiť úpravu na výrobný areál s výhodným dopravným napojením v oblasti (železnica), ktorá je prioritná z hľadiska regionálneho rozvoja.  

Kraj: Košický
Okres: Košice-okolie
Mesto: Moldava nad Bodvou
Celková výmera pozemku: 6557 m2
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188