Skladovo - výrobný areál (3,3 ha) Moldava nad Bodvou

Hľadáte nové bývanie?

Skladovo - výrobný areál (3,3 ha) Moldava nad Bodvou
cena dohodou
číslo ponuky: 8051
Zobrazené: 82x
Popis:

Ponúkame na predaj skladovo - výrobný areál s celkovou výmerou 3,3 ha nachádzajúci sa v Moldave nad Bodvou v blízkosti Košíc (30 min) a hraníc Slovensko - Maďarsko (20 min prechod Hosťovce-Hidvégardó). Moldava nad Bodvou sa nachádza na hlavnom cestnom dopravnom koridore v smere Košice - Rožňava v smere na západ. Výhodou je aj napojenie lokality na železničnú sieť, pričom práve prebieha elektrifikácia trate v úseku Moldava nad Bodvou - Haniska pri Košiciach (dokončenie 2023). Železničné napojenie Košíc ako významného dopravného uzla v smere ďalej na západ po južnej vetve je jedna z dopravných priorít pre rozvoj regiónu. Areál sa nachádza v tesnej blízkosti železnice, pričom je možné realizovať jeho priame napojenie. 

 

Priemyselný areál má celkovú výmeru vyše 3,3 ha (33 210 m2). Areál pozostáva z dvojposchodovej administratívnej budovy. Výrobné a skladovacie priestory: garáže a dielne, vyrovnávacie silá, výrobná hala, sklad dvojhala, sklad č. 9, sklad prázdnych obalov, elektrorozvodňa, umývacia rampa, sklad olejov a mostová váha s vážnicou. Celý areál je oplotený, napojený na inžinierske siete, voda, elektrina a plyn. V areáli sú  spevnené plochy. Zastavaná plocha budov (hál) je celkom 6 581 m2. Areál sa využíva ako čistiaca stanica osív poľnohospodárskych plodín (obilniny, strukoviny, olejniny a drobné semená). K dispozícii je aj kompletná technológia pre danú činnosť (linky na úpravu osív, moriace linky).

 

Areál má multifunkčné investičné využitie, možné je zachovať aj súčasný účel v oblasti poľnohospodárstva - výkony, ktoré boli dosahované v predchádzajúcich sezónach predstavujú cca 3500 ton ozimín a 3500 ton osív jarín, pri priebežnom odbyte je možné kapacitu zdvojnásobiť. Respektíve je možné riešiť rekonštrukciu na výrobný areál s výhodným dopravným napojením v oblasti, ktorá je prioritná z hľadiska regionálneho rozvoja.  

Kraj: Košický
Okres: Košice-okolie
Mesto: Moldava nad Bodvou
Celková výmera pozemku: 33210 m2
Zastavaná plocha: 6581 m2
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188