RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule

Hľadáte nové bývanie?

RD s ovocným sadom (3 629 m2) pri Spišskej Kapitule
cena dohodou
číslo ponuky: 8224
Zobrazené: 282x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKOU ZÁHRADOU A SADOM nachádzajúci sa v najlepšej štvrti mesta Spišské Podhradie. Rodinný dom, inšpirovaný fínskou architektúrou 60-tych rokov, je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 3629 m2. Veľkou nezameniteľnou výhodou je poloha rodinného domu. Umiestnený je na kopci v susedstve Spišskej Kapituly s výhľadom na historické centrum mesta a najmä dominantu celého regiónu Spiša - Spišský hrad.

 

Rodinný dom je dvojpodlažný objekt, sčasti podpivničený. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, presvetlená hala so schodiskom, obývacia izba s otvoreným krbom, kuchyňa, ďalšia obytná miestnosť, kúpeľňa s WC a špajza. Zo vstupnej chodby je priamo vchod do garáže, ktorá predstavuje súčasť domu. Na poschodí sa nachádza priestranná hala s krbom, 4 obytné miestnosti a kúpelňa s WC. V suteréne domu sú pivničné priestory, ktoré pozostávajú z práčovne, sušiarne, kotolne a skladu. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, zabezpečené je plynovým kotlom ale nachádza sa tu aj kotol na tuhé palivo, ktorý v prípade potreby je možné taktiež využiť. 


Na pozemku za domom sa nachádza veľká podpivničená garáž s dostatočným skladovacím priestorom. Ďalej sa tu nachádza hospodárska budova, pozostávajúca z letnej kuchynky, hospodárskej časti, chlievu a šopky.  Dom je ideálny pre jedno alebo dvojgeneračné bývanie s dostatočným priestorom pre hospodárske účely, resp. domáceho majstra. V zadnej časti pozemku je krásna záhrada - sad s neopakovateľnými výhľadmi, na ktorej sa nachádzajú ovocné stromy.

 

 

Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia na podnikanie v cestovnom ruchu, sociálnej oblasti alebo kombinácii bývania s výrobnou činnosťou v prístavbe, ktorá je dostatočne priestranná.

 

 

Videoprezentácia nehnuteľnosti je dostupná na odkaze: https://youtu.be/zbOQHDGX-Ac

 

Informácia o cene v RK.

Kraj: Prešovský
Okres: Levoča
Mesto: Spišské Podhradie
Celková výmera pozemku: 3629 m2
Úžitková plocha bytu: 240 m2
Počet izieb: 6
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188