Polyfunkčný dom v centre námestia Sp.Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Polyfunkčný dom v centre námestia Sp.Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8069
Zobrazené: 89x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ lukratívnu investičnú podnikateľskú príležitosť. Na predaj meštiansky dom v radovej zástavbe na hlavnom mestskom námestí v Spišskej Novej Vsi, Zimná ulica. Nehnuteľnosť je situovaná na veľkom pozemku s celkovou výmerou 1 172 m2, s prístupom z oboch strán - z námestia ale je aj zo zadnej ulice paralelnej s námestím v dostatočnej dopravnej šírke (prístup aj nákladným vozidlom) a vzadu aj so zastrešeným parkoviskom (8 parkovacích miest). Objekt je v pamiatkovej zóne avšak nie je kultúrnou pamiatkou.

 

Nehnuteľnosť je pôvodný meštiansky dom s priechodzím dvorom. Dom je výrazným architektonickým prvkom námestia, v blízkosti evanjelického kostola uprostred námestia. Fasáda má pôvodný historický charakter, zachované sú prvky - klenby, portály okien, rímsy. Priestory na prízemí s priamym vstupom z chodníka sú lukratívne obchodné priestory s celkovou výmerou 132 m2 (bývalá predajňa mäso-údenín), kvetinárstvo (58 m2 a terasa 39 m2).

 

CELKOVÁ PLOCHA BUDOVY VYUŽITEĽNEJ NA PRENÁJOM JE 730 m2. Na poschodí hlavnej budovy na námestí sa nachádzajú administratívne priestory v celkovej výmere 120 m2 + zázemie 23 m2. Tieto priestory je možné riešiť aj ako exkluzívny veľký mestský byt. V podkroví po stavebnej úprave je možné riešiť ďalšiu plochu napríklad pre podkrovný byt cca 140 m2.


V zadnej časti sú umiestnené ďalšie obchodné, kancelárske a skladové priestory ALE AJ BYTOVÉ PRIESTORY. Vo dvore sú AJ 2 TROJIZBOVÉ BYTY s výmerou 81 m2, resp. 95 m2. Dom je napojený na inžinierske siete (el. energia, vodovod, kanalizácia), plyn je na hranici pozemku. Vykurovanie je zabezpečené podlahovým vykurovaním, infrapanelmi, resp. krbom na tuhé palivo. 


Poloha domu a jeho dispozícia predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ  VYUŽITIE - OBJEKT OBCHODU A SLUŽIEB, s potenciálnym využitím na bývanie. 


Cena na vyžiadanie v RK.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Celková výmera pozemku: 1172 m2
Úžitková plocha bytu: 730 m2
Obytná plocha: 176 m2
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188