NA PRENÁJOM! Business priestory (143 m2) centrum SNV

Hľadáte nové bývanie?

NA PRENÁJOM! Business priestory (143 m2) centrum SNV
900 EUR
číslo ponuky: 8076
Zobrazené: 59x
Popis:

Ponúkame NA PRENÁJOM PODNIKATELSKÉ PRIESTORY nachádzajúce sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dvojpodlažná budova má zastavanú plochu 137 m2, celková podlahová plocha na dvoch podlažiach je 143 m2 (107+36). Objekt má POLYFUNKČNÉ VYUŽITIE, môže byť využitý ako: ambulancia, kaderníctvo, kancelárske, obchodno-prezentačné priestory, administratívne sídlo firmy či priestory pre akékoľvek služby (napr. právna kancelária). Výhodou je veľká PRESKLENNÁ PLOCHA - OKENNÝ PORTÁL S DVERAMI A VSTUP PRIAMO Z CHODNÍKA. Nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste v smere do centra mesta, je dobre viditeľná,  prevádzka sa môže ľahko dostať do povedomia zákazníkov.


Objekt je dispozične riešený nasledovne: vstup priamo z chodníka možný cez presklenný portál alebo samostatný vstup cez vstupné dvere, predsieň (čakáreň), chodba, 2 miestnosti (50 m2, 16 m2), WC, kúpelňa s WC. Na poschodie vedie kovové schodisko, kde sa nachádza izba (25 m2), kúpeľňa s WC, technická miestnosť s kotlom. 

 

DISPOZÍCIA vnútorného priestoru môže byť ešte UPRAVENÁ PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK (napr. delenie miestností). ZÁROVEŇ JE AJ MOŽNOSŤ FINALIZÁCIE STAVBY PRE KLIENTA, REALIZÁCIE NA KĽÚČ.    

 

Virtuálna prehliadka - prízemie je k dispozícii na odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=RgvUZywWCoH

 

Virtuálna prehliadka - poschodie je k dispozícii na odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=12vA2SjeDSe

 

Cena nájmu: 900 EUR + energie

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Úžitková plocha bytu: 143 m2
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188