Meštiansky dom centrum Spišské Vlachy

Hľadáte nové bývanie?

Meštiansky dom centrum Spišské Vlachy
99 000 EUR
číslo ponuky: 7956
Zobrazené: 1108x
Popis:

Ponúkame NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM nachádzajúci sa V CENTRA MESTA SPIŠSKÉ VLACHY. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 781 m2. Poloha domu priamo na námestí predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ VYUŽITIE - objekt môže slúžiť PODNIKATEĽSKÉ ÚČELY so vstupom priamo z chodníka, penzión, súkromné ambulancie či administratívne priestory, domov sociálnych služieb alebo aj ako BYTOVÝ DOM SO SAMOSTATNÝMI BYTOVÝMI JEDNOTKAMI.

 

Dom pozostáva z niekoľkých častí: historický kamenný dom s klenbami v prednej časti domu s nebytovými priestormi na prízemí a dvomi bytmi na poschodí, ďalšie dve samostatné bytové jednotky vo dvore meštianskeho domu a gazdovstvo s hospodárskymi budovami v zadnej časti dvoru. Výhodou je možnosť vstupu aj zo zadnej časti pozemku cez pozemky mesta. 


Historická časť domu zo vstupom z námestia má dve podlažia. Na prízemí sú obchodné priestory so vstupom buď cez dufart alebo samostatným vstupom z chodníka. Výmera priestorov z dvomi miestnosťami je približne 60 m2. Na poschodie vedie schodisko, kde sa nachádzajú 2 meštianske byty, každá s dvomi izbami, kuchyňou a kúpelňou. Dom je v prednej časti domu podpivničený, kamenná pivnica môže slúžiť na účely skladovania ale aj napr. ako vinná pivnička. Meštiansky dom má napojenie na všetky inžinierske siete - el. energia, plyn, vodovod, kanalizácia. Výhodou sú samostatné merania jednotlivých bytových jednotiek. Kúrenie je riešené lokálne - gamatkami na plyn. V obytných miestnostiach sa nachádzajú kachľové pece. Vo dvore domu je vonkajšie sedenie s malou záhradou. Dom vzhľadom na svoju lokalitu a priestorovú dispozíciu má potenciál na polyfunkčné využitie. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišské Vlachy
Celková výmera pozemku: 781 m2
Počet izieb: 8
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Miroslav Dutko
Kontakt na makléra:
Ing. Miroslav Dutko
0907 219 685
0907 219 685
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188