ZNÍŽENÁ CENA! RD pri lese Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

ZNÍŽENÁ CENA! RD pri lese Spišská Nová Ves
290 000 EUR
číslo ponuky: 8186
Zobrazené: 1168x
Popis:

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM na tichom, pokojnom mieste v blízkosti lesa v Spišskej Novej Vsi, mestská časť Novoveská Huta. Samostatne stojaci rodinný dom kolaudovaný v roku 2002, je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 1895 m2. Pozemok s domom je výhodne orientovaný v smere na juh, počas celého dňa presvetlenný. Pozemok je z troch strán oplotený, poskytuje dostatok súkromia. Atmosféru miesta dotvára aj kameňom vydláždenné miesto na jazierko so sedením, úžitková záhrada, pivnica-vináreň, altánok s vonkajším krbom, dostatok voľnej zelenej plochy využiteľnej napríklad aj na vybudovanie tenisového ihriska.  

 

Jednopodlažný dom s obytným podkrovím má zastavanú plochu cca 184 m2. Je murovanej konštrukcie, strecha je valbová, krytina škridľa. Na prízemí sa nachádza vstupná chodba, hala so schodiskom, veľká obývacia izba prepojená s kuchyňou, komora, obytnej miestnosti - pracovne, kúpeľne s WC, chodby, zádveria, technickej miestnosti a dvojgaráže. Na poschodí sa nachádzajú 4 obytné miestnosti, VEĽKÁ KÚPELŇA S VAŇOU, SPRCHOVACÍM KÚTOM, chodba a výstup na pôjd. V celom dome sú eurookná, kvalitná dlažba na 1. NP, plávajúca podlaha v izbách v podkroví. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, podlahové zabezpečené plynovým kotlom. Dom má napojenie na inžinierske siete - el. energia, plyn, vodovod. Kanalizácia je riešená ČOV. Výhodou je vlastná studňa na pozemku, ktorá poskytuje dostatok úžitkovej vody na zavlažovanie celého pozemku, prevádzku jazierka. Na pozemku je zavlažovací systém s elektronickou riadiacou jednotkou, okolo domu a pivníc je drenáž.

 

RODINNÝ DOM PREDSTAVUJE VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA LUXUSNÉ BÝVANIE S DOSTATKOM PRIESTORU A DOBREJ DOSTUPNOSTI MESTA (10 min autom) NEĎALEKO LESA.

 

Videoprezentácia ponuky je dostupná na odkaze: https://youtu.be/nkVXQ6d6Cdc

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 1895 m2
Zastavaná plocha: 184 m2
Počet izieb: 6
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188