Byt 3+1 (65 m2) sídl. Tarča, Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Byt 3+1 (65 m2) sídl. Tarča, Sp. Nová Ves
134 000 EUR
číslo ponuky: 8084
Počet izieb: 3
Zobrazené: 105x
Popis:

Ponúkame EXLUZÍVNE NA PREDAJ KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT nachádzajúci sa na sídl. Tarča v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 65 m2 pozostáva z priestrannej chodby, 3 obytných izieb, kuchyne, kúpeľne a samostatného WC.

 

Byt je kompletne rekonštruovaný -  dispozične bol upravený, čím sa zväčšila kuchyňa. Byt má murované jadro, plastové okná so žalúziami, plávajúce podlahy v izbách, drevené podlahy v kuchyni a chodbe, dlažba v kúpeľni a samostatnom WC. Okrem toho sú v byte aj nové drevené dvere s obložkami, kompletne nová elektroinštalácia, v jednej izbe (spálňa) je škrabaná omietka, nové stúpačkové rozvody Byt je vo výbornom technickom stave, je slnečný a presvetlený.

 

Bytový dom je zateplený, nový výťah. Byt je orientovaný východ-západ. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. Na schôdzi vlastníkov bolo odsúhlasené DOBUDOVANIE BALKÓNOV. MOŽNÁ AJ VÝMENA ZA 2-IZBOVÝ BYT. Výhodou je výborná, pokojná lokalita na bývanie s dostatkom zelene. V bezprostrednej blízkosti je materská škola, základná škola, nákupné, zdravotné stredisko, MHD.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Sídlisko Tarča
Úžitková plocha bytu: 65 m2
Počet izieb: 3
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311