Byt 2+1 (57 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Byt 2+1 (57 m2) s loggiou, sídl. Mier Sp. Nová Ves
90 000 EUR
číslo ponuky: 8136
Počet izieb: 2
Zobrazené: 384x
Popis:

Ponúkame na predaj VEĽKÝ DVOJIZBOVÝ BYT S LOGGIOU nachádzajúci sa na sídl. Mier v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 57 m2 pozostáva z veľkej priestrannej vstupnej chodby, kúpeľne s vaňou, samostatného WC, veľkej kuchyne s výstupom na loggiu a dvoch obytných miestností.

 

Byt je v POVODNOM ZACHOVALOM STAVE avšak jeho veľkosť a veľmi dobrá dispozícia umožňuje rekonštrukciu presne PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV. Umakartové jadro je možné veľmi ľahko demontovať a veľký priestor od chodby až po kuchyňu s výstupom na loggiu dispozične upraviť. V byte sú plastové okná, v rámci zatepľovania fasády boli  rekonštruované loggie. K bytu prislúcha väčšia pivnica na prízemí bytového domu, kde sa dá umiestniť aj bicykel.

 

Byt je situovaný tak, že PREVÁDZKOVÉ NÁKLADY sú veľmi priaznivé. Bytový dom má okrem zateplenia rekonštruované spoločné priestory, nový výťah, nové stupačkové rozvody. Vydaný mu bol energetický certifikát triedy B. K dispozícii je kočikáreň, sušiareň a miestnosť pre bicykle. Výhodou je lokalita s VÝBORNOU OBČIANSKOU VYBAVENOSŤOU - obchodné stredisko, zdravotné stredisko, škola, škôlka, pošta, MHD, dom kultúry s možnosťou návštevy bohoslužieb, detské ihrisko,cyklistický chodník. VÝHODOU je tiež dostatok parkovacích miest - pri bytovom dome je samostatné parkovisko.  

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Sídlisko Mier
Úžitková plocha bytu: 57 m2
Poschodie: 3
Počet izieb: 2
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188