Byt 3+1 (72 m2) s loggiou sídl. Západ I. Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Byt 3+1 (72 m2) s loggiou sídl. Západ I. Sp. Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8039
Počet izieb: 3
Zobrazené: 269x
Popis:

Ponúkame exkluzívne na predaj VEĽKÝ TROJIZBOVÝ BYT S LOGGIOU nachádzajúci sa na sídl. Západ I. v Spišskej Novej Vsi. Byt o celkovej výmere 72 m2 (vrátane loggie) sa nachádza v zateplenom bytovom dome orientovanom na juh, nachádza sa na siedmom poschodí. Pozostáva z veľkej chodby s dostatkom úložného priestoru, obývacej miestnosti, spálne, detskej izby, veľkej kuchyne s jedálenským kútom a výstupom na loggiu, kúpeľne a samostatného WC.

 

V celom byte sú plastové okná, v chodbe je plávajúca podlaha, inak pôvodná podlaha (linoleum), v kúpeľni je pôvodné jadro. Byt sa ponúka aj S KOMPLETNÝM ZARIADENÍM, SPOTREBIČMI A NÁBYTKOM viď foto. K bytu prislúcha veľká pivnica na prízemí bytového domu. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 1983, je rekonštruovaný - zateplená fasáda, upravené spoločné priestory. V priebehu roka bude realizovaný nový výťah. Výhodou je kompletná občianska vybavenosť  v bezprostrednej blízkosti bytu - materská škola, základná škola, zdravotné stredisko, potraviny, pošta, MHD, kostol. 

 

BYT JE ZAUJÍMAVOU MOŽNOSŤOU PRE MLADÚ RODINU S DOSTATKOM PRIESTORU, MOŽNOSŤOU ÚPRAVY PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV A BEZPROSTREDNOU BLÍZKOSŤOU MATERSKEJ A ZÁKLADNEJ ŠKOLY. 


Virtuálna prehliadka je dostupná na odkaze:

https://my.matterport.com/show/?m=2ufGEDECGLE

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Sídlisko Západ 1
Úžitková plocha bytu: 72 m2
Poschodie: 7
Počet izieb: 3
Počet podlaží: 8
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Rekonštruovaný
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311