Rodinný dom Ferčekovce Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom Ferčekovce Spišská Nová Ves
260 000 EUR
číslo ponuky: 7987
Zobrazené: 1280x
Popis:

Ponúkame exkluzívne na predaj ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM PRI LESE nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, časť Ferčekovce. Dom v radovej zástavbe je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 312 m2. Dom, kolaudovaný na začiatku 90.-tych rokov, je riešený ako dvojpodlažný s obytným podkrovím. Zastavaná plocha domu je 121 m2.

 

Na prízemí domu sa nachádza predsieň, hala so schodiskom, denná miestnosť s krbom, kuchyňa, špajza, veľká technická miestnosť a garáž. Na poschodí sa nachádza kuchyňa s výstupom na loggiu prepojená s obývacou izbou, veľká kúpeľňa s WC a ďalšie obytná miestnosť. V podkroví je spálňa s balkónom, dve detské izby a  WC. Na povalu vedie drevené schodisko, kde sa nachádza veľký úložný priestor.


Rodinný dom bol priebežne rekonštruovaný a udržiavaný, vďaka čomu je vo veľmí dobrom technickom stave. Je murovanej konštrukcie - obvodové múry sú z tehly a tehloblokov hr. 40 cm, strechá je šikmá z betónovej škridle, fasáda a plastové okná boli rekonštruované v roku 2012. Podlahy v dome sú prevažne drevené - lakovaná drevotrieska, na prízemí laminátové, inak dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia). Súčasťou pôdorysu domu je aj garáž na prízemí so zateplenou garážovou bránou zn. Hormann. Vykurovanie domu je riešené ako duálne - zabezpečené jednak plynovým kondenzačným kotlom zn. Immergas ale aj vykurovanie krbom na tuhé palivo. 


Na pozemku za domom je okrasná terasovitá záhrada, ktorej dominuje schodisko vyložené kameňom a pivnica zasadená v teréne. Možné využívať záhradu na pestovanie zeleniny v závetrí ale aj na oddych či zábavu (altánok, trampolína pre deti). Dom je celý oplotený, v zadnej časti je brána vedúca na čistinku a do lesa.   


Rodinný dom poskytuje príležitosť pre POKOJNÉ BÝVANIE V TICHEJ LOKALITE V BLÍZKOSTI LESA s výbornou dostupnosťou do mesta Spišská Nová Ves. Vhodný aj na dvojgeneračné bývanie

 

Ďalšie informácie vrátane fotografií interiéru sú dostupné v RK.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Úžitková plocha bytu: 272 m2
Zastavaná plocha: 121 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 3
Štýl (aktuálny stav): Rekonštruovaný
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188