Rodinný dom Arnutovce

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom Arnutovce
115 000 EUR
číslo ponuky: 8004
Zobrazené: 155x
Popis:

Ponúkame na predaj rodinný dom v prebiehajúcej rekonštrukcii nachádzajúci sa v obci Arnutovce, 9 km od Spišskej Novej Vsi v smere na Poprad. Samostatne stojaci dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 574 m2. Rodinný dom v tvare U je situovaný pozdĺž juho-východnej hranice pozemku, záhrada orientovaná na západ je presvetlenná, slnečná.  


Dom bol pôvodne postavený okolo roku 1920, postupne boli realizované prístavby. Je to jednopodlažný objekt s podkrovím, ktorý je možné zobytniť. Strecha je valbová, krytina hliníková. Dom je v prebiehajúcej rekonštrukcii, v rámci ktorej boli nanovo zrealizované domové prípojky odpadu, vody a elektroinštalácie. Vo vnútri boli kompletne do muriva vyčistené steny, vybraté podlahy, zrealizovaná je príprava na rozvody vody a odpadu.  Predáva sa v aktuálnom stupni dokončenosti. K dispozícii je projektová dokumentácia. Dispozične pozostáva z chodby, kúpeľne, kuchyne prepojenej s obývacou izbou a obytnými miesnosťami na prízemí. V podkroví môže byť ďalšia veľká izba cca 40 m2 a kúpeľňa. Celková úžitková plocha cca 140 m2.  

 

Dom má napojenie na inžinerske siete (vodovod, elektrina, kanalizáciu, plyn). Nemá spracovaný energetický certifikát. Výhodou je rovinatá slnečná záhrada, na ktorej môže byť vedľa staršej časti domu dobudovaný altánok aj s možnosťou pripojenia vody.  

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Arnutovce
Celková výmera pozemku: 574 m2
Počet izieb: 4
Štýl (aktuálny stav): Nutná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188