RD neďaleko Podleska, Hrabušice

Hľadáte nové bývanie?

RD neďaleko Podleska, Hrabušice
cena dohodou
číslo ponuky: 7970
Zobrazené: 572x
Popis:

Ponúkame na predaj STARŠÍ RODINNÝ DOM, nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti NP SLOVENSKÝ RAJ, v obci Hrabušice neďaleko Podleska. Dom sa nachádza v rámci bývalého areálu poľnohospodárskeho dvora s vyše hektárovým pozemkom, na ktorom sa pôvodné objekty a budovy stojace na jeho obvode postupne zrekonštruovali a prispôsobili na rekreáciu alebo bývanie. Súčasťou predaja okrem domu je aj ZÁHRADA s výmerou 177 m2, pozemok na ktorom stála stodola s výmerou 170 m2 a ďalšia záhrada s ovocnými stromami s výmerou 773 m2 nachádzajúca sa v susedstve areálu. Okrem toho je predmetom predaja aj SPOLUVLASTNÍCKY PODIEL na celom areáli bývalého poľnohospodárskeho dvora cca 1/10 s výmerou 5400 m2.

Dom/chalupa je súčasťou zástavby domov murovanej konštrukcie so sedlovou strechou. Zastavaná plocha je 137 m2. Pozostáva z chodby, kuchyne so kachľovou pecou, 2 obytných izieb, kúpeľne a samostatného WC. Dom je v pôvodnom stave - podlahy dlážkovina. V kuchyni aj v spálni je kachľová pec. Dom je sčasti podpivničený. Zdrojom vody je spoločná studňa, odpad je riešený žumpou, dom je napojený na el. energiu. Vedľa domu sú hospodárske budovy a záhrada. Na záhrade pri dome sa nachádza prístršok - vonkajšie sedenie. Na dom nebol vyhotovený energetický certifikát. 

Výhodou je SITUOVANIE NA SÚKROMÍ S MALÝM POČTOM DOMOV V BEZPROSTREDNEJ BLÍZKOSTI NÁRODNÉHO PARKU (Strediosko Podlesok), čo umožňuje využívanie domu aj na rekreačné účely AJ AKO CHALUPA.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Hrabušice
Celková výmera pozemku: 1257 m2
Úžitková plocha bytu: 90 m2
Počet izieb: 2
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311