PRENÁJOM! Exkluzívny 1-izbový byt s veľkou terasou centrum Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

PRENÁJOM! Exkluzívny 1-izbový byt s veľkou terasou centrum Sp. Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8098
Počet izieb: 1
Zobrazené: 156x
Popis:

Ponúkame NA PRENÁJOM EXKLUZÍVNY ATYPICKÝ 1-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU nachádzajúci sa v centre mesta Spišská Nová Ves. Byt je veľmi výhodne situovaný, v objekte moderne riešeného bytového domu na nábreží Hornádu v tichej lokalite s výbornou dostupnosťou na hlavné námestie a atraktívnymi výhľadmi na mesto a rieku Hornád. Objekt bytového domu je súčasťou projektu Baníckeho námestia, ktorého dominantou je aj niekoľkokrát ročne osvetlená symbolická banská veža, na ktorej sú uvedené názvy jednotlivých banských sidel v regióne.  Veža je stavebnou súčasťou bytového domu, pričom jej vrchná časť je priamo nad terasou. Byt sa nachádza na 4. poschodí s orientáciou bytu na východ a juh. Výmera podlahovej plochy bytu je 32 m2 s výstupom na VEĽKÚ TERASU S VÝMEROU 50 m2. 

 

Byt novostavba (2022) pozostáva z obývacej miestnosti/spálne (24 m2) s presklením po obvode v smere na juh a východ, z kuchyne (4 m2) a kúpeľne so sprchovacím kútom a WC (4 m2). Z obývacej miestnosti vedie výstup na terasu s výhľadmi na podstatnú časť mesta vrátane kostolnej veže a na rieku Hornád. Kuchyňa riešená na mieru je vybavená spotrebičmi - el. varná doska osadená v nerezovom dreze, chladnička s mrazničkou. V izbe je hotelový koberec, dlažba v kúpeľni a kuchyni. Vykurovanie je ústredné, zabezpečené radiátormi. Možnosť napojenia na optický internet. Bytový dom je vybavený výťahom, el. vrátnikom.

 

Nájom je na 1 rok, eventuálne aj s možnosťou následného odkúpenia (MOŽNOSŤ KÚPY PO 12 mesiacoch). Podmienkou je 3-mesačný depozit, platba nájomného vopred. Uprednostnený bude nefajčiar, bez domácich zvierat. 


Cena nájmu dohodou.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Úžitková plocha bytu: 32 m2
Poschodie: 4
Počet izieb: 1
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188