Veľký 3+1 byt (123 m2), garáž, centrum Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Veľký 3+1 byt (123 m2), garáž, centrum Sp. Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8240
Počet izieb: 3
Zobrazené: 193x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY MESŤIANSKY 3-IZBOVÝ BYT S GARÁŽOU nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves, ul. Duklianska. Nehnuteľnosť TEHLOVEJ KONŠTRUKCIE má celkovú výmeru 123 m2 (z toho 10 m2 je pivnica). Nachádza na 1/2. poschodí bytového domu s výhodnou južnou orientáciou. K bytovému domu so 4 bytovými jednotkami prislúcha DVOR, pozemok je kompletne uzatvorený (oplotenie, garáže).  

 

Byt v modernizovanom šate sprítomňuje pôvodnú architektúru meštianskych domov. Atmosféru bytu dotvárajú vysoké stropy, pôvodné drevené dvere so zárubňami, kachľové pece. Dispozične bol upravený, aby vyhovoval potrebám modernej rodiny, ktorá vyžaduje dostatok priestoru a oceňuje výhody bývania v meste. Pozostáva zo vstupnej chody, kuchyne s jedálenským sedením a kachľovou pecou, samostatného WC, kúpeľne so sprchovacím kútom a vaňou, technickou miestnosťou, na juh orientovanou veľkou obývacou miestnosťou s kachľovou pecou, veľkou spálňou a detskou izbou.

 

BYT JE KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ - má plastové okná so žalúziami, kompletne rekonštruované inštalácie - el. rozvody, nové vodovodné, kanalizačné rozvody (odpad), nové stierky, znížené zaizolované stropy (podhľady). Podlahy v byte sú plávajúce, v kúpeľni a WC je dlažba. VÝHODOU JE SAMOSTATNÉ KÚRENIE - riešené plynovým kotlom a 2 funkčnými kachľovými pecami. Ohrev vody je riešený vlastným bojlerom.  K bytu prislúcha veľká pivnica (10 m2) v suteréne bytového domu.  V podkroví bytového domu prislúcha k bytu PODIEL 1/4 vo výmere cca 40 m2, priestor je využívaný ako príručný ODKLADACÍ PRIESTOR. Súčasťou ceny je aj GARÁŽ nachádzajúca sa vo dvore bytového domu.  


Virtuálna prehliadka bytu je dostupná na odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=eXRfbns5g86

 

Informácia o cene v RK.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Úžitková plocha bytu: 113 m2
Poschodie: 1
Počet izieb: 3
Počet podlaží: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311