Rodinný dom blízko centra Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom blízko centra Spišská Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8261
Zobrazené: 379x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU, HOSP. BUDOVOU A SAMOSTATNOU GARÁŽOU nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Nachádza sa na pozemku s celkovou výmerou 648 m2. Rodinný dom je súčasťou dvojdomu. Osadený je na rovinatom pozemku, s orientáciou na juh, pozemok a záhrada sú počas dňa presvetlené.

 

Dvojdom vznikol rekonštrukciou pôvodného jednopodlažného domu s kamenným základom a so sedlovou strechou, ktorý bol postavený ešte v roku 1910. Na základe projektu ROZDELENIA NA DVA SAMOSTATNÉ JEDNOTKY bola v roku 1975 riešená NADSTAVBA DRUHÉHO NADZEMNÉHO PODLAŽIA AKO AJ KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA DOMU. Zároveň bola vo dvore domu realizovaná prístavba k pôvodnej letnej kuchynke ako aj výstavba samostatnej garáže. 

 

Objekt, čiastočne podpivničený, je murovanej konštrukcie so sedlovou strechou a krytinou pozinkovaný plech. Zastavaná plocha domu je 94 m2. Na prízemí sa nachádza vstup do domu, presvetlená hala s krbom a schodiskom, veľká obývacia izba, kuchyňa s komorou, kúpeľňa a WC. Na poschodie vedie drevené schodisko s podestou, kde sú 3 obytné miestnosti a WC. Z dvoch obytných izieb orientovaných na juh je výstup na loggiu či terasu.

 

Dom má napojenie na všetky inžinierske siete (elektrina, plyn, vodovod, kanalizáciu). Nemá spracovaný energetický certifikát. Vykurovanie domu je riešené ako ústredné, zabezpečené plynovým kotlom umiestneným v suteréne. Dom je v pôvodnom ale zachovalom stave. Vedľa domu je prístavba murovanej konštrukcie o zastavanej ploche 79 m2, ktorá je na LV vedený ako samostatný rodinný dom. Výhodou je veľká samostatná GARÁŽ o výmere 40 m2. Vo dvore domu je záhrada s niekoľkými ovocnými stromami. Pred domom zo strany ulice je dostatočné veľká plocha na parkovanie viacerých vozidiel.

 

DOM JE SUCHÝ, PRESVETLENÝ, SLNEČNÝ. VÝHODOU JE MOŽNOSŤ ÚPRAVY DISPOZIČNÉHO RIEŠENIA PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV AKO AJ JEHO VYUŽITIE NIELEN NA BÝVANIE ALE AJ NA PODNIKANIE. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 648 m2
Úžitková plocha bytu: 147 m2
Zastavaná plocha: 94 m2
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188