Rodinný dom Blaumont Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom Blaumont Spišská Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 8223
Zobrazené: 644x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ atraktívny rodinný dom s výhľadom na celé mesto nachádzajúci sa v lukratívnej mestskej časti BLAUMONT v Spišskej Novej Vsi. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 672 m2. Pozemok je slnečný, orientovaný na juhozápad. Rodinný dom bol kolaudovaný v roku 2003. Zastavaná plocha domu je 125 m2. Dom je riešený ako jednopodlažný s obytným podkrovím, čiastočne je podpivničený (v suteréne je garáž 34 m2 a skladovací priestor). 


Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza predsieň s vešiakovou stenou, za ktorou sa otvorí priestor haly spájajúcej kuchyňu (18 m2), obývaciu miestnosť (25 m2), hosťovskú izbu (22 m2), kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Celý priestor v dome je presvetlený, vkusne zariadený nábytkom. Kuchyňa je vybavená plynovou varnou doskou, el. rúrou, digestorom, umývačkou riadu. Vedľa kuchyne je praktická komora (2,5 m2). Z hosťovskej izby vedie výstup na veľkú loggiu s výhľadom na ulicu. Do podkrovia vedie drevené schodisko z haly. V podkroví sa nachádza chodba, spálňa s výstupom na loggiu (15 m2), dve detské izby (22+23 m2) a veľká kúpeľňa s vaňou a WC (8 m2).  


Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia). Je murovanej konštrukcie so sedlovou strechou, krytina BRAMAC. Vykurovanie je zabezpečené kondenzačným plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza vonkajšie sedenie ALTÁNOK. Na záhrade za domom je trávnik, ovocné stromy a okrasné dreviny. Oplotený je zo všetkých strán. Zo záhrady je nádherný výhľad na celú panorámu mesta a okolité kopce. 

 

Rodinný dom je výbornou voľbou pre ATRAKTÍVNE BÝVANIE V POKOJNEJ ČASTI MESTA S DOSTATKOM PRIESTORU A SLNKA V BLÍZKOSTI LESA. Informácia o cene v RK. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 672 m2
Úžitková plocha bytu: 184 m2
Zastavaná plocha: 125 m2
Obytná plocha: 110 m2
Počet izieb: 5
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Tehla
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188