Byt 2+1 (56 m2) s loggiou, sídl. Tarča Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Byt 2+1 (56 m2) s loggiou, sídl. Tarča Sp. Nová Ves
88 000 EUR
číslo ponuky: 8282
Počet izieb: 2
Zobrazené: 148x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ DVOJIZBOVÝ BYT S LOGGIOU nachádzajúci sa na sídlisku Tarča v Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 56 m2 vrátane loggie pozostáva z chodby, kuchyne, obývacej miestnosti, spálne s výstupom na loggiu, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Byt je čiastočne rekonštruovaný - má plastové okná so žalúziami, murované jadro, rekonštruovanú kúpeľňu a WC, podlaha v  obývacej izbe sú parkety, v spálni a kuchyni je plávajúca podlaha, dlažba v kúpeľni, WC a chodbe. 

 

Byt je PRESVETLENÝ, SLNEČNÝ - orientovaný v smere východ-západ. Bytový dom je zateplený (energetický certifikát triedy B), rekonštruované spoločné priestory, nové stúpačkové rozvody. K bytu prislúcha pivnica v suteréne bytového domu. 

 

Byt je situovaný v blízkosti centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou na dosah. Ideálnou voľbou pre  POKOJNÉ BÝVANIE ALE AJ AKO ŠTARTOVACÍ BYT PRE MLADÚ RODINU - v bezprostrednej blízkosti materská škola, základná škola, detské ihrisko, nákupné centrum, MHD, centrum mesta. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Sídlisko Tarča
Úžitková plocha bytu: 52 m2
Poschodie: 3
Počet izieb: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311