Novostavby apartmány Podlesok NP Slovenský raj

Hľadáte nové bývanie?

Novostavby apartmány Podlesok NP Slovenský raj
93 000 EUR
číslo ponuky: 7935
Zobrazené: 1613x
Popis:

Ponúkame na predaj NOVOSTAVBY 2-IZBOVÝCH APARTMÁNOV nachádzajúce sa v novom rekreačnom rezorte na okraji obce Hrabušice s výhľadom na NP Slovenský raj. Novoznikajúci rezort je umiestnený na pokojnom mieste obce s možnosťou priameho prístupu do národného parku. IDEÁLNE PRE CYKLOTURISTIKU - od areálu je vo vzdialenosti do 500 m pripravovaná cyklotrasa "Ukrajina" prepájajúca strediská ČINGOV a PODLESOK. Obec Hrabušice je známa ako ideálne miesto pre začiatok peších túr do roklín NP Slovenský raj ako napr. Suchá Belá, Piecky, Kláštorská roklina alebo Prielom Hornádu. 


VIDEO PREZENTÁCIA DOSTUPNÁ NA:

https://youtu.be/zyvdoyvu6Pk


Odkaz na 360° panorámu lokality je dostupný na tomto odkaze:

https://momento360.com/e/u/cd809f94996849178cf294d9a9ded4f0?utm_campaign=embed&utm_source=other&heading=680.49&pitch=-23.87&field-of-view=75&size=medium


V rámci projektu sa začala realizovať výstavba 4 SAMOSTATNÝCH APARTMÁNOVÝCH DOMOV.  Apartmánový dom ponúka 4 jednopodlažné dvojizbové apartmány. Dva sú umiestnené na prízemí a dva  na poschodí, všetky so samostatným vstupom. Apartmány je možné zaobstarať v dvoch stupňoch vybavenia (ŠTANDARD, PRO). Veľkosť apartmánu je 46,90 m2 a veľkosť terasy je 8,80 m2. Apartmánové domy budú mať moderný design z prírodných materiálov. Výhodou je terasa a jedno parkovacie miesto pre každý apartmán. Stupne vybavenia:

ŠTANDARD: 

  • murovaná dvojpodlažná stavba, strop medzi podlažiami ŽB stropné panely, zateplené minerálnou vlnou, napojené na elektrickú, vodovodnú a kanalizačnú verejnú sieť. Vonkajšie žalúzie, exteriérové okná v prevedení drevo- hliník, interiérové drevené. Vonkajší kamenný a drevený obklad fasády. Krytina plechová falcovaná, antracitovej farby. Súčasťou každého apartmánu jedno parkovacie miesto.
  • vykurovanie podlahové elektrické, inteligentná elektroinštalácia základná, diaľkové ovládanie vykurovania
  • inteligentná elektroinštalácia bude naprogramovaná podľa požiadaviek majiteľa, spustená aplikácia v mobile majiteľa, napojenie na internet, alarm, centrálne vypínanie, simulácia prítomnosti prednastavenýmí svetelnými scénami, centrálne ovládanie pomocou tabletu v obývacej izbe, kamerový exteriérový systém, súmrakový senzor, veterný senzor- ovláda žalúzie pri silnom vetre
  • drevená podlaha, intérierové dvere, sadrokartónové konštrukcie, interiérový keramický obklad, sanita, kompletné vybavenie kúpelne (držiak na toaletný papier, držiak na kefu, radiátor rebrík)
  • zámok na vchodových dverách s plávajúcim kódom bluetooth umožňujúci bezobslužné otvorenie

APARTMÁN PRO:

  • vyhotovanie ako Apartmán Štandard + časť interiéru
  • kuchynská linka vrátane spotrebičov (dvojplatnička, rúra, chladnička, umývačka riadu š. 450 mm, digestor, drez)
  • elektrický krb Klarstein, svietidlá, skrinka TV
  • vetranie s rekuperáciou lokálne, drevený obklad stropu, vnútorný kamenný obklad steny a krbu v obývacej izbe

PONUKA PREDSTAVUJE OKREM REKREAČNÉHO VYUŽITIA AJ ZAUJÍMAVÚ INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ. Možnosť dohody na SPRÁVE A PREVÁDZKOVANÍ APARTMÁNOV s cieľom VYŤAŽENIA KAPACITY.  

CENA: v stupni vybavenie ŠTANDARD 93 000,- EUR bez DPH a v stupni PRO 108 000 EUR bez DPH.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Hrabušice
Úžitková plocha bytu: 47 m2
Obytná plocha: 50 m2
Počet izieb: 2
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Konštrukcia: Tehla
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188