MOŽNÁ DOHODA! Novostavba - RD (708 m2) Spišský Hrušov

Hľadáte nové bývanie?

MOŽNÁ DOHODA! Novostavba - RD (708 m2) Spišský Hrušov
189 000 EUR
číslo ponuky: 8200
Zobrazené: 571x
Popis:

Ponúkame ZAUJÍMAVÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU S VEĽKOU GARÁŽOU v slušnej dedine neďaleko okresného mesta Spišská Nová Ves (15 minút autom) v obci Spišský Hrušov. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 708 m2. Projekt je v štádiu výstavby, pričom predoklad dokončenia do štádia holodom, je do konca roka 2023. 

 

DOM na pôdoryse 16 x 6,5 m je projektovaný ako dvojpodlažný objekt so šikmou strechou – na prízemí zo strany ulice je veľká garáž (33 m2), chodba, technická miestnosť, kúpelňa so sprchovacím kútom a WC, pracovňa, obývacia izba s kuchyňou (26,7 m2) s výstupom na terasu. Na poschodí sú riešené 3 obytné miestnosti a kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a WC. Individuálne požiadavky na zmenu vnútornej dispozície bez vplyvu na vonkajší dizajn a statiku môžu byť zakomponované v dostatočnom predstihu počas výstavby. Nosná konštrukcia je navrhnutá murivo hr. 30 cm + zateplenie 16 cm. Úžitkové plochy sú nadizajnované pre komfortné bývanie 4 osôb. Celková podlahová plocha bez plochy garáže je 104 m2.

 

DOM JE RIEŠENÝ V ENERGETICKOM ŠTANDARDE A0 - t.j. ako domy s TAKMER NULOVOU POTREBOU ENERGIE. Vykurovanie je navrhnuté ako podlahové na el. kotol. Druhým zdrojom energie môže byť krb v obývačke. Pri stavbe budú použité odskúšané kvalitné stavebné materiály a riešenia. Pred domom a vedľa domu bude okrem garáže aj ďalšia plocha na parkovanie. Dom sa ponúkajú v štandarde HOLODOM - bez finálnych povrchov, kuchyne a sanity. Akékoľvek individuálne požiadavky na menšie stavebné úpravy či zmeny môžu byť vopred zapracované. Dom bude mať napojenia na inž. siete - el. energia, vodovod, kanalizácia.  

 

VÝHODOU JE ORIENTÁCIA - dom je osadený na slnečnom mieste s juhozápadnou orientáciou. Vedľa domu je kopaná STUDŇA - možno využiť ako zdroj úžitkovej vody. ZA DOMOM JE pôvodná HOSPODÁRSKA BUDOVA S PIVNICOU A ZÁHRADA cca 300 m2 v miernom juhozápadnom svahu. Pozemok vzadu je oplotený.

 

CENA DOMU V ŠTÁDIU HOLODOM JE 199 000 EUR. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišský Hrušov
Celková výmera pozemku: 708 m2
Úžitková plocha bytu: 104 m2
Zastavaná plocha: 103 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 2
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311