Multifunkčný rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Multifunkčný rodinný dom blízko centra Sp. Nová Ves
210 000 EUR
číslo ponuky: 8048
Zobrazené: 296x
Popis:

Ponúkame exkluzívne na predaj multifunkčný rodinný dom s garážou nachádzajúci sa v blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dom možno využiť na bývanie aj na podnikanie (ambulancia, kancelárie). Celková výmera pozemku je 371 m2. Dom je dvojpodlažný s čiastočne zobytneným podkrovím, zastavaná plocha je 112 m2. 


Dom je súčasťou zástavby radových meštianskych domov. Vstup do domu je z ulice cez podbránie. Po vstupe do domu sa na prízemí nachádza chodba so schodiskom. kuchyňa, špajza, 2 obytné miestnosti a sklad pod schodiskom. Na poschodí je dispozícia podobná ako v prízemí - chodba s výstupom na balkón, 2 obytné miestnosti, kuchyňa, špajza. Z kuchyne je prechod do kúpeľne s vaňou. V podkroví je vstavaná jedna obytná miestnosť.  

 

Dom je napojený na všetky inžinierske siete (plyn, voda, kanál, elektrina). Vykurovanie je ústredné zabezpečené plynovým kotlom. Na pozemku sa nachádza samostatná garáž, za ňou skleník a hospodárska budova. V blízkosti je kompletná občianska vybavenosť, centrum mesta je v bezprostrednej blízkosti.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 371 m2
Zastavaná plocha: 112 m2
Počet izieb: 5
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311