Multifunkčný objekt, centrum Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Multifunkčný objekt, centrum Spišská Nová Ves
185 000 EUR
číslo ponuky: 8054
Zobrazené: 267x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ MULTIFUNKČNÝ OBJEKT VHODNÝ NA PODNIKANIE ALE AJ BÝVANIE nachádzajúci sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta Spišská Nová Ves. Dvojpodlažná budova má zastavanú plochu 137 m2, celková podlahová plocha na dvoch podlažiach je 143 m2 (107+36), plus k dispozícii je aj priestor povaly (cca 50 m2). Objekt má polyfunkčné využitie, môže byť využitý ako: ambulancia, kaderníctvo, kancelárske, obchodno-prezentačné priestory, administratívne sídlo firmy či priestory pre akékoľvek služby (napr. právna kancelária), prípadne AJ INVESTIČNY OBJEKT na ďalší prenájom. Výhodou je veľká PRESKLENNÁ PLOCHA - OKENNÝ PORTÁL S DVERAMI A VSTUP PRIAMO Z CHODNÍKA. Nehnuteľnosť sa nachádza pri hlavnej ceste v smere do centra mesta, je dobre viditeľná,  prevádzka sa môže ľahko dostať do povedomia zákazníkov.

 

Objekt tehlovej konštrukcie BOL KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ od roku 2020. Ponúka sa na predaj v štádiu holobyt - bez interiérových dverí, podláh, zostáva pôvodná fasáda. V rámci rekonštrukcie bola vybúraná a domurovaná predná časť objektu, nanovo realizované celé  jej zastrešenie, kompletne rekonštruované zaizolované nové podlahy (cementový poter) s podlahovým vykurovaním na prízemí a poschodí, nové plastové okná, nové omietky s maľbou, hliníkový dverný portál pri vstupe, kompletne nová elektroinštalácia vrátane spínačov, rozvody vody a odpadu, zrealizované slaboprúdové kabeláže pre prevádzku modernej kancelárie, nové ústredné vykurovanie s rozdeľovačmi a novým elektrickým kotlom, bojler.    

 

Objekt je dispozične riešený nasledovne: vstup priamo z chodníka možný cez presklenný portál alebo samostatný vstup cez vstupné dvere, predsieň (čakáreň), chodba, 2 miestnosti (50 m2, 16 m2), WC, kúpelňa s WC. Na poschodie vedie kovové schodisko, kde sa nachádza izba (25 m2), kúpeľňa s WC, technická miestnosť s kotlom. 

 

DISPOZÍCIA vnútorného priestoru môže byť ešte UPRAVENÁ PODĽA INDIVIDUÁLNYCH POŽIADAVIEK (napr. delenie miestností). ZÁROVEŇ JE AJ MOŽNOSŤ FINALIZÁCIE STAVBY PRE KLIENTA, REALIZÁCIE NA KĽÚČ.    

 

Virtuálna prehliadka - prízemie je k dispozícii na odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=RgvUZywWCoH

 

Virtuálna prehliadka - poschodie je k dispozícii na odkaze: https://my.matterport.com/show/?m=12vA2SjeDSe

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Úžitková plocha bytu: 143 m2
Zastavaná plocha: 137 m2
Počet izieb: 3
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Tehla
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188