Exkluzívny rodinný dom Smižany

Hľadáte nové bývanie?

Exkluzívny rodinný dom Smižany
420 000 EUR
číslo ponuky: 7989
Zobrazené: 254x
Popis:

Ponúkame na predaj EXKLUZÍVNY RODINNÝ DOM s atmosférou južanského letného domu s veľkými terasami, prepojený s veľmi pekne upravenou záhradou, komfortom zastrešenej terasy s krbom a malého domčeka s vírivkou. Ideálny pre komfortné rodinné bývanie s dostatkom súkromia, miesta na relax a najmä bezpečia pre deti. Tento lukratívny rodinný dom sa nachádza v tichej časti obce Smižany pri Spišskej Novej Vsi.  

 

Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 682 m2, zastavaná plocha je 229 m2. Architektonicky je riešený v tvare L, je tehlovej konštrukcie s valbovou strechou, jednopodlažný s obytným podkrovím. Má slnečnú južnú orientáciu, od ulice zo severnej strany je oddelený oplotením s pekne upravenou zeleňou a parkovacou plochou. Výhodou je dvojgaráž s dostatočnou plochou aj na uskladňovanie, cez ktorú je možné ďalej prejsť do domu. 

  

Domu na prízemí dominuje veľká obývacia izba s krbom prepojená s jedálenským kútom a kuchyňou v tvare U. Po celej dĺžke obývacej miestnosti sú po stranách veľké okenné výplne a dvere s výstupom na terasu. Významným prvkom je drevený strop s priznanými masívnymi trámami. Vedľa kuchyne je veľmi dobre a komfortne riešená špajza. Pri vstupe do domu je veľká technická miestnosť s práčovňou a WC. Okrem toho sa na prízemí nachádza samostatná časť - hosťovská izba, resp. pracovňa s vlastnou kúpelňou a WC. Na poschodí sa nachádza chodba - knižnica, dve detské miestnosti, samostatná kúpeľňa pre deti a spálňa s vlastnou kúpeľňou. Všetky izby majú balkón.

 

Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol zn. Junkers ako aj vnútorný krb v obývacej izbe. V celom dome je drevená podlaha, resp. keramická dlažba v kúpeľniach, WC či technickej miestnosti. Okná sú drevené (eurookná) s UV filtrom a vonkajšími regulovatelnými drevenými žalúziami. Súčasťou pôdorysu domu je vonkajšia zastrešená terasa s kozubom a sedením. Príjemným doplnkom je samostatný drevený domček s vírivkou. Na pozemku sa nachádza studňa ako aj šachta na odpadovú vodu pre zavlažovanie. Dom má kamerový zabezpečovací systém. Predáva sa s kompletným zariadením.  

 

Ďalšie informácie ako aj fotografie interiéru v RK.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Smižany
Celková výmera pozemku: 682 m2
Úžitková plocha bytu: 250 m2
Zastavaná plocha: 229 m2
Počet izieb: 5
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311