Chata časť Rybníky pri Markušovciach

Hľadáte nové bývanie?

Chata časť Rybníky pri Markušovciach
45 000 EUR
číslo ponuky: 8236
Zobrazené: 195x
Popis:

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu nachádzajúcu sa v Markušovskej doline, časť Rybníky. Chata je situovaná na  oplotenom pozemku s výmerou 584 m2 v blízkosti chovného rybníka Korytno II. Je drevenej konštrukcie, riešená ako jednopodlažný objekt s podkrovím bez podpivničenia. Strecha je sedlová, krytina je plechová. Na streche sú umiestnené slnečné kolektory.

 

Na prízemí sa nachádza veľká obývacia miestnosť vybavená kuchynkou s pohodlným sedením a schodiskom do podkrovia. Kuchyňa je vybavená dvojplatničkou na plyn, jedálenským sedením a chladničkou. Celý priestor je vkusne zariadený chatárskym nábytkom a rôznymi rybárskymi potrebami. Na poschodí je spálňa a technické zariadenie pre prevádzku slnečných kolektorov. Tie zabezpečujú dostatok elektriny na svietenie a prevádzku el. spotrebičov. Vykurovanie objektu zabezpečujú výkonné plynové kachle. Chata nemá vlastný zdroj vody, neďaleko sa nachádza prameň - v prípade potreby možno na pozemku realizovať výstavbu studne. Chata je vybavená suchým WC. Výhodou je veľká terasa vedľa chaty s pohodlným vonkajším sedením. Prístavbou chaty je sklad so záhradným náradím. Za chatou sú objemné zachytávače dažďovej vody ako zdroj úžitkovej vody pre záhradu.  

 

Pozemok v užívaní je v dlhodobom prenájme od urbariátu, ročný poplatok je 61 EUR. Pred chatou je veľká zelená plocha, o ktorú sa spoločne starajú chatári, okolie je upravené a čisté. Chata poskytuje vynikajúcu príležitosť na rekreačné vyžitie v blízkosti Spišskej Novej Vsi (15 min autom od centra mesta) - turistika, cykloturistika, špeciálnou výhodou je umiestnenie pri chovnom rybníku.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Markušovce
Počet izieb: 2
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311