Byt 3+1 (72 m2) loggia, Nový Juh Poprad

Hľadáte nové bývanie?

Byt 3+1 (72 m2) loggia, Nový Juh Poprad
cena dohodou
číslo ponuky: 8133
Počet izieb: 3
Zobrazené: 573x
Popis:

Ponúkame NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU nachádzajúci sa na sídl. Juh 3 v Poprade ul. Tolstého. Byt o celkovej výmere 72 m2 pozostáva z chodby, obývacej miestnosti s výstupom na loggiu, kuchyne, spálne, detskej izby, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. Byt je zachovalý, je v pôvodnom dobrom technickom stave. V byte sú plastové okná, podlahy plávajúce, linoleum, resp. dlažba v kúpeľni.

 

Okrem výmery, VÝHODOU JE SITUOVANIE BYTU - byt sa nachádza na 3.poschodí. Byt je presvetelnný, slnečný. K bytu prislúcha pivnica (3 m2). Bytový dom je zrekonštruovaný - zateplenie fasády (energetická trieda B), spoločné priestory, vstupné dvere. V bezprostrednej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - škola, škôlka, zdravotné stredisko, nákupné stredisko, pošta, MHD. 

 

Byt je priestorovo a dispozične veľmi dobre usporiadaný, ideálny pre ľudí so záujmom o športové aktivity (cykloturistika). Výhodou sú určite krásne výhľady na panorámu Vysokých Tatier. V bezprostrednej blízkosti je kompletná občianska vybavenosť - školy, ihriská, obchodné stredisko, pošta, MHD. 

Kraj: Prešovský
Okres: Poprad
Mesto: Poprad
Úžitková plocha bytu: 72 m2
Počet izieb: 3
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Konštrukcia: Panel
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188