Byt 3+1 (82 m2), loggia a balkón sídl. Mier Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Byt 3+1 (82 m2), loggia a balkón sídl. Mier Sp. Nová Ves
130 000 EUR
číslo ponuky: 7997
Počet izieb: 3
Zobrazené: 443x
Popis:

Ponúkame EXKLUZÍVNE NA PREDAJ ATRAKTÍVNY VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU A BALKÓNOM nachádzajúci sa na začiatku sídl. Mier, Štúrovo nábrežie v Spišskej Novej Vsi. Byt sa nachádza na treťom podlaží v menšom tehlovom bytovom dome so šiestimi bytovými jednotkami s oploteným dvorom a oddychovou zónou za domom.

 

Nehnuteľnosť o celkovej výmere 82 m2 (z toho 7 m2 loggia a balkón) pozostáva z chodby so vstavanými skriňami, veľkej obývacej miestnosti s výstupom na loggiu orientovanú smerom na nábrežie Hornádu, kuchyne so špajzou a výstupom na balkón, dvoch obytných miestností, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. K bytu prislúchajú 2 pivnice (10m2) v suteréne bytového domu.

 

Byt je ČIASTOČNE REKONŠTRUOVANÝ - má murované jadro, plastové okná so žalúziami, plávajúcu podlahu, resp. parkety v izbách a kuchyni, keramická dlažba v kúpeľni a WC. V kuchyni je linka na mieru so spotrebičmi (plynový sporák. el. rúra, chladnička). Vykurovanie zabezpečuje vlastný kotol pre celý bytový dom. 

 

Byt je priestorovo a dispozične veľmi dobre usporiadaný, presvetlenný, ideálny pre rodinu s deťmi. Nachádza sa v bezprostrednej blízkosti centra mesta s kompletnou občianskou vybavenosťou. 

 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Sídlisko Mier
Úžitková plocha bytu: 82 m2
Obytná plocha: 75 m2
Poschodie: 3
Počet izieb: 3
Počet podlaží: 3
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311