ZNÍŽENÁ CENA! Atraktívny rodinný dom Odorín

Hľadáte nové bývanie?

ZNÍŽENÁ CENA! Atraktívny rodinný dom Odorín
199 000 EUR
číslo ponuky: 8129
Zobrazené: 746x
Popis:

Ponúkame na predaj ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM VHODNÝ AJ NA DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE nachádzajúci sa v obci Odorín, vo výbornej dopravnej dostupnosti len 5 km od Spišskej Novej Vsi (7 minút autom). Dom sa nachádza na pozemku s výmerou 873 m2. Pozemok je situovaný na slnečnom mieste s orientáciou východ-západ. Výhodou je veľká záhrada, štedrý priestor za domom na čokoľvek, hospodárska budova ako aj garáž.   

 

Rodinný dom je dvojpodlažný objekt s kompletným podpivničením. Zastavaná plocha domu je cca 125 m2. Objekt je tehlovej konštrukcie, strecha sedlová, krytina škridľa. Za vstupom do domu na úrovni suterénu sa nachádza široká chodba so schodiskom a samostatným vstupom do obytnej časti na prízemí ako aj vstupom na schodisko vedúce na prvé poschodie.


Na prízemí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti, kuchyňa, kúpelňa s WC, chodba. Na poschodí sa nachádza dlhá predsieň, ktorá prepája celé poschodie, veľká obývacia izba spojená s kuchyňou, kúpelňa s vaňou a WC, 2 obytné miestnosti.  Tie majú výstup na spoločný balkón. Do suterénu vedie samostatný vstup zo zadnej časti domu. Suterén je z veľkej časti vydláždený, vhodný na uskladňovanie ale v prípade potreby aj ako pracovný priestor. 


Dom je napojený na inžinerske siete: el. energia, plyn, vodovod a kanalizácia. Vykurovanie v objekte je zabezpečené  plynovým kotlom. Na pozemku je možné využívať aj vodu zo studne, napr. na zavlažovanie. VÝHODOU SÚ ĎALŠIE OBJEKTY na pozemku: TERASA, VEĽKÁ GARÁŽ, Pozemok je celý oplotený, čo poskytuje dostatok súkromia.

 

RODINNÝ DOM JE VÝBORNOU VOĽBOU PRE BÝVANIE V DOME BLÍZKO MESTA S PEKNÝM VEĽKÝM POZEMKOM A DOSTATKOM PRIESTORU.  

 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Odorín
Celková výmera pozemku: 873 m2
Zastavaná plocha: 125 m2
Počet izieb: 6
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188