Atraktívny rodinný dom, Ferčekovce, Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Atraktívny rodinný dom, Ferčekovce, Spišská Nová Ves
255 000 EUR
číslo ponuky: 8152
Zobrazené: 645x
Popis:

Ponúkame exkluzívne na predaj ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM SO ZÁHRADOU, ALTÁNKOM A DVOJGARÁŽOU nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, časť Ferčekovce. Dom v radovej zástavbe je situovaný na pozemku s orientáciou východ-západ. Celková výmera pozemku je 374 m2. Dom je riešený ako DVOJPODLAŽNÝ S REKONŠTRUOVANÝM PODKROVÍM. Zastavaná plocha domu je 116 m2 (9 x 13 m). Je celý podpivničený, súčasťou suterénu je veľká GARÁŽ, kde je možné pozdĺžne pohodlne zaparkovať dve autá. 

 

Po vstupe do domu sa nachádza dostatočne veľká predsieň so šatníkovou stenou, hala so schodiskom, veľká obývacia izba s KRBOM spojená s dennou izbou (môže slúžiť ako spálňa), veľká kuchyňa, špajza, WC. Na poschodí sa nachádzajú 3 obytné miestnosti,  kúpeľňa s VAŇOU, SPRCHOVACÍM KÚTOM a WC. V podkroví je KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÝ holopriestor, ktorý má multifunkčné využitie, resp. predstavuje veľký úložný priestor.


Rodinný dom je murovanej konštrukcie, fasáda zateplená min. vlnou (2012), strecha je sedlová (škridľa), plastové okná boli vymenené v roku 2007. Podlahy v izbách sú  plávajúca-laminátová v kuchyni, kúpeľni a WC je dlažba. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 230/400, plyn, vodovod, kanalizácia). Súčasťou pôdorysu domu je aj garáž v suteréne so zateplenou garážovou bránou. Vykurovanie domu je riešené ako duálne - zabezpečené plynovým kotlom ako aj vykurovanie krbom na tuhé palivo. 


Na pozemku za domom je ZÁHRADA S TROMI TERASAMI (dĺžka 23 metrov). Možné využívať záhradu na pestovanie aj na oddych (altánok, trampolína pre deti). Dom je celý oplotený, v zadnej časti je brána. Rodinný dom poskytuje príležitosť pre POKOJNÉ RODINNÉ BÝVANIE s výbornou dostupnosťou do mesta Spišská Nová Ves. Vhodný aj na KOMBINÁCIU BÝVANIE S PODNIKANÍM (priestor na kanceláriu v podkroví), či DVOJGENERAČNÉ BÝVANIE. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 374 m2
Počet izieb: 4
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188