Ponúkame VÝNIMOČNÚ PRÍLEŽITOSŤ na LUXUSNÉ MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI..."/>

Novostavba v exkluzívnej rezidencii v Sp. Novej Vsi

Hľadáte nové bývanie?

Novostavba v exkluzívnej rezidencii v Sp. Novej Vsi
cena dohodou
číslo ponuky: 7412
Zobrazené: 1064x
Popis:

Ponúkame VÝNIMOČNÚ PRÍLEŽITOSŤ na LUXUSNÉ MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA mesta Spišská Nová Ves. Na výmere takmer 9 000 m2 v tichej lokalite v blízkosti centra vyrastie EXKLUZÍVNA REZIDENCIA s počtom celkom 9 RODINNÝCH DOMOV, s jednotným moderným architektonickým štýlom a vysokým štandardom. Rezidencia bola projekčne spracovaná renomovaným architektonickým štúdiom.

 

V ponuke DVA STAVEBNÉ POZEMKY S VÝMEROU KAŽDÝ 832 M2. Pozemky budú vybavené VŠETKÝMI INŽINIERSKYMI SIEŤAMI. K pozemkom bude vydané územné rozhodnutie, ktoré určí záväzné regulatívy pre možnosť využitia pozemku tak, aby bol zachovaný architektonický koncept celého areálu. Pozemok sa teda neponúka len ako plocha či územie v rámci mesta ale súčasťou ponuky je aj konkrétny projektový zámer v stupni pre územné rozhodnutie.

 

RODINNÉ DOMY sú navrhnuté s modernými dispozíciami - presvetlené obývacie miestnosti spojené s terasami, atraktívne kuchyne, kúpeľne, dostatok odkladacieho priestoru a miesta na parkovanie. Úžitkové plochy domov sú nadizajnované pre komfortné bývanie 4-6 osôb.

 

PONÚKAME MOŽNOSŤ KÚPY POZEMKU A RIEŠENIA VÝSTAVBY INDIVIDUÁLNE stavebníkmi podľa určeného dizajnu v zmysle územného rozhodnutia ALEBO V PONUKE AJ MOŽNOSŤ ZABEZPEČENIA REALIZÁCIE STAVBY DO ŠTÁDIA HOLODOM S VYUŽITÍM ÚSPORY Z ROZSAHU pri spoločnej realizácii výstavby.  TU JE MOŽNOSŤ dosiahnuť VÝZNAMNÉ NÁKLADOVÉ ÚSPORY ZA HRUBÚ STAVBU AŹ 30 PERCENT. VÝHODOU JE TU AJ VYUŽIŤ MODERNÉ technologické riešenia pre bývanie formou INTELIGENTNEJ DOMÁCNOSTI.

 

VIAC INFORMÁCIÍ O ZABEZPEČENÍ REALIZÁCIE SAMOTNEJ STAVBY JE K DISPOZÍCII V RK.

 

Areál je riešený KOMPLEXNE s vlastnou prístupovou cestou, všetkými inžinierskymi sieťami, vonkajším osvetlením, kamerovým systémom, ohraničený vstupnou bránou do areálu a oplotením-živým plotom po celom obvode. Pred vstupom do rezidencie budú umiestnené nádoby na separovaný zber, poštové schránky. 

 

Projekt modernej mestskej rezidencie v Spišskej Novej Vsi je nie často sa opakovateľná udalosť vzhľadom na svoje výnimočné umiestnenie v rámci mesta a vysoký projektovaný štandard z hľadiska architektúry a dizajnu. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Celková výmera pozemku: 832 m2
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188
JUDr. Zuzana Kollárová
Kontakt na makléra:
JUDr. Zuzana Kollárová
0911 908 924
0911 908 924