Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s veľmi pekne upravenou záhradou nachádzajúci sa v..."/>

Elegantný rodinný dom Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Elegantný rodinný dom Spišská Nová Ves
219 600 EUR
číslo ponuky: 7641
Zobrazené: 3133x
Popis:

Ponúkame na predaj elegantný rodinný dom s veľmi pekne upravenou záhradou nachádzajúci sa v lukratívnej mestskej časti Blaumont v Spišskej Novej VsiDom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 760 m2. Pozemok je zasadený v miernom teréne, výhodou je jeho slnečná južná orientácia. Tvarom pripomína lichobežník - so šírkou 35 m, na boku dlhšia strana má 28 m, resp. na druhej strane kratšia strana 10 m. Celému pozemku dominuje veľmi pekne upravená, starostlivo udržiavaná záhrada s okrasnými drevinami a kvetmi. Rodinný dom, kolaudovaný v roku 2002, má zastavanú plochu 164 m2 (obdĺžnik cca 11 x 15 m). Dom je riešený ako jednopodlažný s obytným podkrovím, čiastočne je podpivničený. Je tehlovej konštrukcie, nosné múry Porotherm 38, zateplený v systéme BAUMIT. Strecha je sedlová, krytina je asfaltový šindel lepený.

Pri vstupe do rodinného domu sa nachádza predsieň so šatníkom, za ktorou sa otvorí veľký priestor haly spájajúcej kuchyňu, jedáleň a obývaciu miestnosť. Celý priestor je presvetlený, vkusne zariadený nábytkom s kvalitnou dizajnovou drevenou podlahou z javora. Ďalej sa tu nachádza spálňa, menšia pracovňa a detská izba. Na prízemí je ešte kúpelňa s vaňou s podlahovým kúrením, vykurovacím rebríkom a s WC. Do podkrovia vedie betónové schodisko z predsiene pri vstupe. Nachádza sa tu otvorený veľký priestor vhodný na zobytnenie podľa vlastných predstáv. Doteraz bol využívaný na účely kancelárie so spoločenskou miestnosťou, kuchynkou, archívom a sociálnym zázemím. Všetky inžinierske siete sú tu k dispozícii. Na úrovni zníženého prízemia, za zadnou stenou domu pozdĺž celej dĺžky domu sa nachádza priestor na dielňu, sklad, resp. letnú kuchyňu so samostatným východom do záhrady a na terasu

Rodinný dom je vo výbornom technickom stave. Celý dom je zaizolovaný - hydroizolácia (spodná stavba), tepelná izolácia (fasáda, podlahy, strecha). V celom dome boli zvolené kvalitné stavebné materiály - plastové okná zn. TROCAL s izoláciou Planitherm, drevené podlahy javor, buk. Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom zn. BERETTA. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia).

Na pozemku sa nachádza samostatná garáž s dielňou o výmere 46 m2. Objekt murovanej konštrukcie s pultovou strechou bol skolaudovaný v roku 2009. Súčasťou kolaudácie bolo aj oplotenie (palisáda) a terénne úpravy pozemku. Ku garáži vedie prístupová cesta zo zámkovej dlažby napojená na hlavnú cestu pred domom. Na pozemku sa nachádzajú 2 vonkajšie sedenia. Na celej záhrade je kvalitný ukladaný trávnik, okrasné dreviny a kry. Rodinný dom je výbornou voľbou pre atraktívne bývanie v pokojnej časti mesta, pričom dom je možné využiť aj na komfortné spojenie bývania (prízemie) a podnikania (podkrovie - kancelária). 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 760 m2
Úžitková plocha bytu: 260 m2
Zastavaná plocha: 164 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Tehla
Rok výstavby: 2002
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188