Ponúkame na predaj murovaný bungalov nachádzajúci sa v peknej časti Ferčekoviec. Novostavba s podlahovou plochou 90m2 pozostáva zo..."/>

REZERVOVANÉ! Bungalov - novostavba (90m2), Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

REZERVOVANÉ! Bungalov - novostavba (90m2), Spišská Nová Ves
134 000 EUR
číslo ponuky: 7704
Zobrazené: 1460x
Popis:

Ponúkame na predaj murovaný bungalov nachádzajúci sa v peknej časti Ferčekoviec. Novostavba s podlahovou plochou 90m2 pozostáva zo zádveria, kuchyne spojenou s obývacou časťou, detskej izby, spálne, komory, šatníka a technickej miestnosti. Z kuchyne je možnosť výstupu na terasu. Kúrenie je elektrické, ohrev vody je zabezpečený elektrickým bojlerom. Okná a vchodové dvere sú plastové., v kuchyni, obývacej časti a v izbách je laminátová podlaha, v kúpelni, technickej miestnosti a v zádverí sú dlaždice. Strecha je sedlová, pokrytá škridľou. Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod a kanalizáciu. Na pozemku sa nachádza staršia budova, v zadnej časti kaskádovitá záhrada. Celková výmera pozemku je 427m2. Výhodou je pokojná lokalita na skok od prírody ale aj od mesta. Mesačné náklady: elektrina.40,- eur a voda: 30,- eur/mesiac pre 2 osoby.

MOŽNOSŤ VÝMENY ZA 2-IZB.BYT + DOPLATOK

Cena nehnuteľnosti je vrátane právneho a realitného servisu našej realitnej kancelárie. V prípade záujmu vieme zdarma pomôcť vybaviť najvýhodnejšiu hypotéku, prípadne zabezpečiť znalecký posudok nehnuteľnosti.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 427 m2
Obytná plocha: 94 m2
Počet izieb: 3
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Konštrukcia: Tehla
Ing. Anežka Samoľová
Kontakt na makléra:
Ing. Anežka Samoľová
0911 274 523
0911 274 523