Ponúkame Vám na predaj ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM S MODERNOU ARCHITEKTÚROU nachádzajúci sa vo Veľkej Lomnici, cca 7 km..."/>

Novostavba RD Veľká Lomnica

Hľadáte nové bývanie?

Novostavba RD Veľká Lomnica
cena dohodou
číslo ponuky: 7803
Zobrazené: 3945x
Popis:

Ponúkame Vám na predaj ATRAKTÍVNY RODINNÝ DOM S MODERNOU ARCHITEKTÚROU nachádzajúci sa vo Veľkej Lomnici, cca 7 km od Popradu. Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 725 m2. Pozemok má veľmi výhodnú slnečnú orientáciu v smere na juhozápad s výhľadmi na Poprad a Vysoké Tatry.   

Rodinný dom je jednopodlažný objekt so zastavanou plochou 139 m2 bez plochy veľkej zastrešenej terasy 19 x 2,75 m (plocha 52 m2). Projektu domu dominujú veľké presklené plochy okien s výhľadmi na okolie a výstupmi na terasu zo všetkých obytných miestností. Architektúra domu veľmi zvýrazňuje funkciu terasy, ktorá prepája exteriér s interiérom ako aj jednotlivé miestnosti domu.

Rodinný dom má 4 obytné miestnosti. Pozostáva zo vstupnej chodby, murovaným šatníkom, ktorý je možno riešiť aj ako príručné WC pri vchode, veľkej obývacej miestnosti spojená s kuchyňou (44 m2) so širokým HS portálom, ktorý vedie na terasu. K ďalším trom obytným miestnostiam (2x detská izba, spálňa) vedie chodba, oproti ktorým sú 2 kúpeľne (jedna so sprchou a jedna s vaňou) a technická miestnosť, ktorá má samostatný východ na záhradu.

Dom sa predáva v štádiu holodom s vonkajším zateplením a fasádou. Je riešený vo vysokom technickom štandarde - výber materiálov vysokej kvality (izolácie Bauder, zateplenie, anhydridové potery, sadrové omietky Baumit, podlahové vykurovanie REHAU, podomietkové batérie Grohe). Z hľadiska tepelno-izolačných vlastností je v nízkoenergetickom štandarde s prípravou na inteligentnú domácnosť, rekuperácia, centrálny vysávač, príprava na exteriérové žalúzie.

Dom je pripojený na všetky inžinierske siete (el. energia, plyn, voda a delená kanalizácia). Zastrešenie domu vpredu poskytuje zastrešené parkovanie pre 2 vozidlá. Dispozícia pozemku (cca 23 x 32 m) umožňuje dobudovať na pozemku aj samostatnú garáž.  

Obec Veľká Lomnica je známe stredisko cestovného ruchu - má kompletnú základnú občiansku vybavenosť - materská, základná škola, nákupné stredisko, pošta, kostol. V blízkosti sa nachádza známy golfový areál Black Stork, Aqua Fun park, zoologická záhrada. Výhodou je výborná dopravná dostupnosť do Popradu, k diaľnici D1 a bezprostredná blízkosť NP Vysoké Tatry (Tatranská Lomnica 8 km).    

Kraj: Prešovský
Okres: Kežmarok
Mesto: Veľká Lomnica
Celková výmera pozemku: 725 m2
Zastavaná plocha: 139 m2
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 1
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188