Elegantná chata na Zahure

Hľadáte nové bývanie?

Elegantná chata na Zahure
82 500 EUR
číslo ponuky: 7831
Zobrazené: 1316x
Popis:

Ponúkame na predaj REKREAČNÚ CHATU nachádzajúcu sa v lukratívnej časti rekreačnej oblasti ZAHURA pri Spišských Vlachoch (Košice 60 km, Prešov 45 km, Spišská Nová Ves 25 km). Chata sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 400 m2. Trojpodlažný objekt kvádrovej konštrukcie má sedlovú strechu, krytina plech. Architektonicky je riešená, aby vhodne zapadala do prírodného prostredia - po celom obvode fasády je obložená dreveným obkladom.  

Do chaty vedie veranda s elegantným oblúkovým zábradlím. Za vstupom sa nachádza spoločenská miestnosť so sedením, priestoru dominuje krb. Na podlaží sa nachádza ešte izba (2 lôžka), poklop s možnosťou zostúpenia do nultého podlažia a drevené schodisko na druhé podlažie. Na druhom podlaží sa nachádza chodba s 1 lôžkom a dve izby s 3-4 lôžkami. Každá z dvoch izieb má výstup na balkón, resp. menšiu terasu. Do nultého podlažia je umožnený vstup cez garážovú bránu, kde sa nachádza posedenie, chodba s bojlerom a schodiskom na prvé podlažie. Tu sa nachádza aj veľká kuchyňa, samostatná veľká komora a kúpeľňa s WC. V chate je možné ubytovať pohodlne 2 rodiny. 

Vykurovanie v objekte je duálne, zabezpečené krbom s prieduchmi na poschodí, resp. elektrickými konvektormi. Chata je napojená na el. sieť, voda je čerpaná zo studne, odpad riešený žumpou. Výhodou je aj cca 35 m2 VEĽKÁ TERASA PRED CHATOU. Pozemok s vhodnou juhovýchodnou orientáciou je ohraničený stromami, čo vytvára dostatok súkromia.

Chata môže byť využívaná celoročne, s potenciálom využitia aj na prenájom. Výhodou chaty je jej situovanie v rámci rekreačnej oblasti v blízkosti rybníka a turistických chodníkov. Rekreačná oblasť Zahura je súčasťou turistickej oblasti GALMUS (galmus.sk), ktorá v porovnaní s NP Slovenský raj predstavuje turisticky menej známu a prebádanú lokalitu, avšak svojím prírodným potenciálom za známejším susedom v ničom nezaostáva. Nachádza sa tu systém peších trás, cyklotrás, v zime bežecké stopy alebo lyžiarske stredisko Plejsy.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišské Vlachy
Celková výmera pozemku: 400 m2
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 3
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Konštrukcia: Ostatné
Ing. Miroslav Dutko
Kontakt na makléra:
Ing. Miroslav Dutko
0907 219 685
0907 219 685
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188