Ponúkame na predaj  DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM ROVINATÝM POZEMKOM nachádzajúci sa..."/>

Rodinný dom s krásnym pozemkom v Levoči

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom s krásnym pozemkom v Levoči
119 000 EUR
číslo ponuky: 7637
Zobrazené: 637x
Popis:

Ponúkame na predaj  DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM ROVINATÝM POZEMKOM nachádzajúci sa v Levoči. Celková výmera pozemku je 1129 m, svojím tvarom pripomína lichobežník - dĺžka strana cca 75 m, kratšia približne 42 m a šírka pozemku je cca 20 m. Dom je veľmi priaznivo orientovaný v smere východ - západ, obytné miestnosti prepojené veľkým balkónom sú na juh, počas celého dňa sú izby presvetlené, slnečné

Dom predstavuje vynikajúcu príležitosť pre dvojgeneračné bývanie. Dom je dvojpodlažný s veľkým podkrovným priestorom, čiastočne podpivničený. Strecha je sedlová, krytina plechová. Na dvoch podlažiach sú 2 dispozične podobne riešené trojizbové byty s kuchyňou, kúpeľňou a WC. Po vstupe do domu je dlhá predsieň, na ktorú kolmo nadväzuje komunikačná chodba na celú šírku domu. Z chodby vedú samostatné vstupy do jednotlivých miestností. V kuchyni je výhodou je aj príručná komora. Na prízemí aj poschodí je kúpelňa s vaňou. Obe podlažia majú samostatné WC. Zastavaná plocha domu je cca 115 m2, 13 x 9 m. V podkroví je veľký priestor s dostatočnou svetlou výškou, ktorý možno jednoducho tiež riešiť ako obytný priestor. Dom je podpivničený, v suteréne je kotolňa vybavená kotlom na plyn aj na tuhé palivo. Vykurovanie je riešené ako ústredné. Dom je v dobrom technickom stave. 

K domu je pristavená veľká garáž s možnosťou parkovania 2 áut, ako aj hospodárska časť vhodná ako dielňa, sklad. Dominantou domu je veľká záhrada s ovocnými stromami, v minulosti sa využívala aj na chov včiel. Dom má potenciál po rekonštrukcii na využitie ako menší bytový dom s 3 bytovými jednotkami, resp. na účely ubytovania ako menší penzión. 

Kraj: Prešovský
Okres: Levoča
Mesto: Levoča
Lokalita: Sídlisko Pod vinicou
Celková výmera pozemku: 1129 m2
Úžitková plocha bytu: 230 m2
Počet izieb: 6
Počet podlaží: 2
Štýl (aktuálny stav): Pôvodný stav
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311