Chalupa na okraji lesa neďaleko Hnilčíka, časť Bindt

Hľadáte nové bývanie?

Chalupa na okraji lesa neďaleko Hnilčíka, časť Bindt
103 000 EUR
číslo ponuky: 7876
Zobrazené: 677x
Popis:

Ponúkame na predaj rodinný dom - chalupu s celoročným využitím nachádzajúcu sa v krásnom prírodnom prostredí v blízkosti Hnilčíka, časti Bindt v smere na Markušovskú dolinu. Chalupa sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 2 262 m2. Zastavaná plocha chalupy je vyše 80 m2. Ide o dvojpodlažný murovaný objekt, čiastočne podpivničený. Strecha je sedlová, krytina škridľa. Fasáda domu po celom obvode je zateplená, obložená drevom. Dispozične pozostáva z predsiene, veľkej kuchyne s jedálenským stolom, obývačky s krbom, kúpeľne s vaňou a WC. Na poschodie vedie schodisko z obývačky.  Nachádzajú sa tu 3 samostatné izby a kúpelňa so sprchovacím kútom a WC.

Dom bol kompletne rekonštruovaný pred 12 rokmi. V rámci rekonštrukcie boli riešené rozsiahle stavebné úpravy - strecha, fasáda so zateplením, drevené eurookná, rozvody vody, odpadu a elektroinštalácie.  Interiér bol kompletne prispôsobený na rodinné rekreačné účely a možnosti prenájmu s dostatkom komfortu vzhľadom na súčasné požiadavky (nová kuchyňa, kúpeľne s vaňou/sprchovací kút, štýlový drevený nábytok, krb).

Vykurovanie objektu je riešené pecou na pevné palivo v kuchyni, krbom s vložkou a prieduchmi a elektrickými radiátormi v celom objekte. Chalupa má vlastnú vlastnú studňu s pitnou vodou,odpad je zvedený do žumpy. Chalupa je napojená na elektrickú sieť. Na pozemku sa nachádza altánok, ohnisko a detská šmýkačka.

Oblasť ponúka široké spektrum športovo-relaxačných aktivít po celý rok, hubárčenie, cykloturistiku (Hnilecká dolina, Muránska planina...), blízky turisticky atraktívny Slovenský raj, Mlynky a Dedinky 21 km, ZOO v SNV 15 km.V zime lyžovanie - v blízkosti je ski centrum Mraznica. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Hnilčík
Celková výmera pozemku: 2262 m2
Úžitková plocha bytu: 120 m2
Zastavaná plocha: 80 m2
Počet izieb: 4
Počet podlaží: 2
Štýl (aktuálny stav): Rekonštruovaný
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311