Ponúkame na predaj veľký nadštandardný podkrovný byt nachádzajúci sa v priamom centre..."/>

Veľký nadštandardný byt centrum Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Veľký nadštandardný byt centrum Sp. Nová Ves
98 500 EUR
číslo ponuky: 7524
Počet izieb: 3
Zobrazené: 593x
Popis:

Ponúkame na predaj veľký nadštandardný podkrovný byt nachádzajúci sa v priamom centre Spišskej Novej Vsi. Nehnuteľnosť o celkovej výmere 120 m2 pozostáva z veľkej obývacej izby spojenej s jedálňou a kuchyňou (42 m2), 2 obytných miestností (14 m2 a 19 m2), kúpeľne s masážnou vaňou a sprchovacím kútom (9 m2), priestranným šatníkom (9 m2), samostatným WC (2 m2), skladom (7 m2) a haly so schodiskom (16 m2). V prípade záujmu možno ľahko upraviť dispozíciu bytu na 4 obytné miestnosti. Súčasťou bytu je aj veľká pivnica (9 m2) v suteréne bytového domu. 

Byt je novostavba, daná do užívania v roku 2010. Podlahy v izbách a v kuchyni sú plávajúce laminátové, v šatníku, v chodbe, kúpeľni a WC je keramická dlažba. Okná v byte sú plastové okná VELUX s izolačným dvojsklom. Vstupné dvere sú drevené s bezpečnostným zámkom, interiérové dvere hladké s drevenými zárubňami. Kuchyňa je vybavená sklokeramickou varnou doskou, umývačkou riadu, odsávačom pár, mramorovou kuchynskou pracovnou doskou, granitovým drezom. V ROKU 2016 BOLA KOMPLETNE REKONŠTRUOVANÁ KÚPELŇA - nový sprchovací kút SanSwiss, nové obklady, dlažbu, umývadlo a kúpeľňový nábytok. Kúpeľňa má rohovú vaňu s masážnymi tryskami, keramické umývadlo. V izbe je nový nábytok na mieru, na oknách sú nové zaťahovacie slnečné clony tieniacej techniky CLIMAX so zárukou 4 roky. V byte je nainštalovaná kvalitná japonská klimatizácia zn. Mitsubishi vo všetkých obytných miestnostiach (nie je súčasťou ceny, možnosť dokúpenia), ktorá sa dá využiť aj na kúrenie alebo klímu v lete.

Podkrovný byt je prístupný zo samostatného schodiska s nerezovým zábradlím z chodby z 3.nadzemného podlažia. Obvodové murivo podkrovia je hrúbky 45 cm, strecha je sedlová zakrytá novou strešnou krytinou BRAMAC, zateplená. Klampiarske konštrukcie sú nové z pozinkovaného plechu. V rámci vybudovania podkrovného bytu bola zrekonštruovaná elektroinštalácia vrátane nových NN prípojok pre všetky byty,  pôvodné elektrorozvádzače boli nahradené novým spoločným elektrorozvádzačom. Rozvod teplej a studenej vody je z pozinkovaných rúr, v byte je nový bojler (2016). MOŽNOSŤ PARKOVANIA PRIAMO PRI OBYTNOM DOME.

Byt predstavuje vynikajúcu príležitosť na MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE MESTA s dostupnosťou kompletnej občianskej vybavenosti.  

Videoprezentácia dostupná na:

https://youtu.be/bGuCpdITcio

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Úžitková plocha bytu: 120 m2
Počet izieb: 3
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311