Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, časť..."/>

Rodinný dom Ferčekovce, Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Rodinný dom Ferčekovce, Spišská Nová Ves
230 000 EUR
číslo ponuky: 7787
Zobrazené: 3530x
Popis:

Ponúkame na predaj atraktívny rodinný dom nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, časť Ferčekovce. Dom v radovej zástavbe je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 292 m2. Do prevádzky bol uvedený v roku 1993. Zastavaná plocha domu je 114 m2. Dom je riešený ako dvojpodlažný s obytným podkrovím. Na prízemí sa nachádza predsieň, hala so schodiskom, dve obytné miestnosti, kúpeľňa, šatník, technická miestnosť. Na poschodí sú umiestnené kuchyňa s komorou, otvorený priestor dvoch izieb s jedálenským kútom, kúpeľňa a WC. V podkroví sú situované 4 izby, kúpeľňa s WC. Na povale je ďalší úložný priestor. Rodinný dom bol od roku 2007 postupne rekonštruovaný - nové drevené okná, strešné okná, nové dvere, plávajúce podlahy a dlažba. Rekonštruované boli aj kuchyňa a kúpeľne.    

Rodinný dom je murovanej konštrukcie - obvodové múry z tehloblokov hr. 40 cm. Strešná krytina je škridľa Bramac. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia).K domu prislúcha garáž o výmere 25 m2 (súčasť predajnej ceny). Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kondenzačný kotol Vaillant. Dom je zateplený, nebol vydaný energeticky certifikát.   Na pozemku za domom je okrasná terasovitá záhrada vybavená záhradným krbom, altánkom a rôznymi prvkami záhradnej architektúry. Dom je oplotený, v zadnej časti je brána vedúca k lesu. V cene domu je vstavané zariadenie domu.

Rodinný dom poskytuje príležitosť pre POKOJNÉ BÝVANIE V TICHEJ LOKALITE V BLÍZKOSTI LESA s výbornou dostupnosťou do mesta Spišská Nová Ves. Vhodný aj na dvojgeneračné bývanie. 

 

  

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 292 m2
Úžitková plocha bytu: 315 m2
Zastavaná plocha: 114 m2
Počet izieb: 8
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Tehla
Rok výstavby: 1993
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311