Ponúkame VÝNIMOČNÚ PRÍLEŽITOSŤ na LUXUSNÉ MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI..."/>

Pozemok (853 m2) v exkluzívnej rezidencii Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Pozemok (853 m2) v exkluzívnej rezidencii Spišská Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 7756
Zobrazené: 1334x
Popis:

Ponúkame VÝNIMOČNÚ PRÍLEŽITOSŤ na LUXUSNÉ MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU V BLÍZKOSTI CENTRA mesta Spišská Nová Ves. V tichej lokalite v blízkosti centra prebieha výstavba OBYTNEJ REZIDENCIE s počtom celkom 9 RODINNÝCH DOMOV, s jednotným moderným architektonickým štýlom a vysokým štandardom. Rezidencia bola projekčne spracovaná renomovaným architektonickým štúdiom.

V PONUKE JE POSLEDNÝ STAVEBNÝ POZEMOK S VÝMEROU 853 M2. Pozemky sú vybavené VŠETKÝMI INŽINIERSKYMI SIEŤAMI. K pozemkom je vydané územné rozhodnutie, ktoré určilo záväzné regulatívy využitia pozemku tak, aby bol zachovaný architektonický koncept celého areálu. Pozemok sa teda neponúka len ako plocha či územie v rámci mesta ale súčasťou CENY je aj konkrétny STAVEBNÝ PROJEKT.

RODINNÉ DOMY sú navrhnuté s modernými dispozíciami - presvetlené obývacie miestnosti spojené s terasami, atraktívne kuchyne, kúpeľne, dostatok odkladacieho priestoru a miesta na parkovanie.  

PONÚKAME MOŽNOSŤ KÚPY POZEMKU A RIEŠENIA VÝSTAVBY INDIVIDUÁLNE stavebníkmi podľa určeného dizajnu v zmysle územného rozhodnutia ALEBO V PONUKE AJ MOŽNOSŤ ZABEZPEČENIA REALIZÁCIE STAVBY DO ŠTÁDIA HOLODOM. VÝHODOU JE TU AJ VYUŽIŤ MODERNÉ technologické riešenia pre bývanie formou INTELIGENTNEJ DOMÁCNOSTI.

Areál je riešený KOMPLEXNE s vlastnou prístupovou cestou, všetkými inžinierskymi sieťami, vonkajším osvetlením, kamerovým systémom, ohraničený vstupnou bránou do areálu a oplotením-živým plotom po celom obvode. Pred vstupom do rezidencie budú umiestnené nádoby na separovaný zber, poštové schránky. 

Projekt modernej mestskej rezidencie v Spišskej Novej Vsi je nie často sa opakovateľná udalosť vzhľadom na svoje výnimočné umiestnenie v rámci mesta a vysoký projektovaný štandard z hľadiska architektúry a dizajnu. 

Informácie o cene v RK.


Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Celková výmera pozemku: 853 m2
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188
JUDr. Zuzana Kollárová
Kontakt na makléra:
JUDr. Zuzana Kollárová
0911 908 924
0911 908 924