Novostavba bungalov IBV Predná huta Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Novostavba bungalov IBV Predná huta Sp. Nová Ves
180 000 EUR
číslo ponuky: 7902
Zobrazené: 319x
Popis:

Ponúkame PERFEKTNÚ PRÍLEŽITOSŤ NA MODERNÉ BÝVANIE V NOVOSTAVBE RODINNÉHO DOMU s výbornou dostupnosťou do centra mesta Spišská Nová Ves. Do konca roka 2021 budú dokončené DVA RODINNÉ DOMY - BUNGALOVY, situované v rámci IBV Predná huta na Ferčekovciach. 

PROJEKT DOMOV bol koncipovaný tak, aby v ňom boli zohľadnené všetky najdôležitejšie požiadavky modernej rodiny z hľadiska využitia a rozdelenia priestoru s väzbou na terasu a záhradu. Domy sú riešené ako jednopodlažné objekty so šikmou valbovou strechou so zastavanou plochou 125 m2 (pôdorys cca 10 x 13 m). Ide o 4-IZBOVÉ OBYTNÉ JEDNOTKY s obývacou miestnosťou prepojenou s kuchyňou a výstupom NA TERASU (26 m2). Kuchyňa (12 m2) je presvetlená oknom smerom na ulicu, priestor umožňuje rôzne tvarové varianty - kuchyňa v tvare L alebo v tvare U s barovým sedením. Výhodou je určite aj príručná komora. V TROCH obytných miestnostiach s veľkosťami cca 12 m2 je miesto pre vstavané šatníky, výhodou je výstup na terasu. Kúpelňa (6,5 m2) je riešená so sprchovacím kútom ako aj s vaňou. Za vstupom do domu s prístreškom je predsieň so šatníkovou stenou.

DOMY SÚ RIEŠENÉ V ENERGETICKOM ŠTANDARDE A0 - t.j. ako domy s TAKMER NULOVOU POTREBOU ENERGIE. Vykurovanie bude zabezpečené elektrickým podlahovým vykurovaním v kombinácii s tepelným čerpadlom. Doplnkovým zdrojom energie bude aj krb v obývačke. Pri stavbe budú použité odskúšané kvalitné stavebné materiály a riešenia. Vedľa domu bude prístrešok na parkovanie auta. Domy sa nachádzajú na pozemkoch s celkovou výmerou 455 m2 a 379 m2. Pozemky sú rovinaté, orientované v smere východ - západ. 

Domy sa ponúkajú v štandarde HOLODOM - bez finálnych povrchov, kuchyne a sanity. Možná dohoda aj na celkvej dodávke na kľúč. Akékoľvek individuálne požiadavky na menšie stavebné úpravy či zmeny môžu byť vopred zapracované.   

Cena za dom (A1) s pozemkom 379 m2 v štandarde holodom je 180 000 EUR. Cena za dom (A2) s pozemkom 455 m2 v štandarde holodom je 190 000 EUR.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 379 m2
Poschodie: 1
Počet izieb: 4
Štýl (aktuálny stav): Novostavba
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188