Ponúkame NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM nachádzajúci sa UPROSTRED HISTORICKÉHO CENTRA - NA HLAVNOM..."/>

Meštiansky dom na hlavnom námestí v Levoči

Hľadáte nové bývanie?

Meštiansky dom na hlavnom námestí v Levoči
cena dohodou
číslo ponuky: 7708
Zobrazené: 122x
Popis:

Ponúkame NA PREDAJ MEŠTIANSKY DOM nachádzajúci sa UPROSTRED HISTORICKÉHO CENTRA - NA HLAVNOM NÁMESTÍ V LEVOČI. Objekt prevažne renesančného slohu je registrovanou národnou kultúrnou pamiatkou, doba vzniku sa odhaduje na obdobie po roku 1400. Mesto Levoča a jeho centrum patrí medzi lokality svetového dedičstva UNESCO. Vďaka svojej bohatej minulosti patrí medzi turistami najnavštevovanejšie slovenské mestá. 

Dom je situovaný na pozemku s celkovou výmerou 715 m2. Je súčasťou radovej zástavby, tvoriacej základnú líniu meštianskych domov v centre mesta. Poloha domu predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ VYUŽITIE. Na prízemí sa nachádzajú 2 obchodné priestory so vstupom z podbránia, s celým zázemím skladovacích a sociálnych priestorov. Súčasťou prízemia je aj štýlový kancelársky priestor, nádvorie s prechodom cez celý dvor a výstupom na zadnú ulicu a  kotolne, ktorá zabezpečuje vykurovanie celého domu. Na 1.poschodí sa nachádza reštaurácia, salónik, kuchyňa, sociálne zázemie a krytá terasa. Súčasťou podlažia sú aj tri byty nachádzajúce sa v dvornom trakte, ktoré nie sú súčasťou predaja rovnako ako aj byt umiestnený v podkroví. Najstaršiu časť domu predstavuje PIVNICA z kameňa v zachovalom stave so studňou členená do niekoľkých miestností využiteľná nielen ako sklad. 

VÝHODOU MEŠTIANSKEHO DOMU je lokalita v vynikajúcou polohou na námestí a možnosť multifunkčného využitia pre reštauračné služby, obchodné priestory, administratívu, bývanie alebo služby. 

CENA DOHODOU.

Kraj: Prešovský
Okres: Levoča
Mesto: Levoča
Lokalita: Centrum
Celková výmera pozemku: 715 m2
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Konštrukcia: Ostatné
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188