Meštiansky dom centrum, Letná ul. Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Meštiansky dom centrum, Letná ul. Spišská Nová Ves
420 000 EUR
číslo ponuky: 7881
Zobrazené: 709x
Popis:

Ponúkame exkluzívne atraktívnu investičnú podnikateľskú príležitosť v centre mesta. Na predaj meštiansky dom v radovej zástavbe na hlavnom mestskom námestí v Spišskej Novej Vsi, Letná ulica. Nehnuteľnosť je situovaná na pozemku s celkovou výmerou 550 m2, s prístupom z oboch strán - z námestia ale je prístupná aj zo zadnej ulice rovnobežnej s námestím.

Nehnuteľnosť je pôvodný meštiansky dom s pavlačou a priechodzím dvorom. Dom je výrazným architektonickým prvkom námestia. Celková šírka domu vpredu je 11 m, s výrazným presklenným výkladom obchodného priestoru so vstupom z chodníka, na boku je podbránie vedúce do dvora. Fasáda má pôvodný historický charakter, zachované sú prvky - klenby, portály okien, rímsy. História objektu sa viaže na sklad piva, piváreň neskôr cukráreň či reštauráciu. K tomu je prispôsobené celé prízemné podlažie, resp. skladovacie priestory v pivnici.

Priestory na poschodí predstavujú tiež atraktívne podnikateľské priestory - služby, obchod či kanceláriu. V zadnej časti s prístupom z pavlače sú umiestnené ďalšie priestory pre služby či kanceláriu. Celková plocha využívaná na prenájom je v súčasnosti cca 300 m2. Takmer celé druhé nadzemné podlažie vo dvore meštianskeho domu možno využiť na účely prenájmu, poskytovania služieb či ubytovania - dodatočných 150 m2 plochy. Dom je napojený na všetky inžinierske siete, 

Poloha domu a jeho dispozícia predurčuje objekt na POLYFUNKČNÉ  VYUŽITIE - OBJEKT OBCHODU A SLUŽIEB. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Štýl (aktuálny stav): Čiastočná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311