Ponúkame na predaj elegantný, luxusný meštiansky dom nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi v..."/>

Luxusný rodinný dom Spišská Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Luxusný rodinný dom Spišská Nová Ves
cena dohodou
číslo ponuky: 7626
Zobrazené: 2036x
Popis:

Ponúkame na predaj elegantný, luxusný meštiansky dom nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi v bezprostrednom centre mesta. Dom je situovaný na pozemku so slnečnou západnou orientáciou a celkovou výmerou 612 m2. Pozemok je rovinatý s rozmermi cca 24x26 m. Dom je dvojpodlažný s polvalbovo-oblúkovou strechou, čiastočne podpivničený. Zastavaná plocha je 186 m2. Na prízemí sa nachádza široká vstupná hala, chodba, kuchyňa prepojená s obývacou miestnosťou s krbom, spálňa a WC. Na poschodie vedie mohutné drevené schodisko z masívu. Nachádza sa tu denná izba, pracovňa s výstupom na balkón, spálňa so šatníkom, priestranná kúpelňa. Ďalší obytný priestor je v podkroví, kam je možné sa dostať strešným výlezom z chodby. V podkroví sú dve obytné miestnosti. Celý priestor v podkroví je presvetlený, výška miestností je dostatočná. 

Rodinný dom je vo výbornom technickom stave. Celý dom je zaizolovaný - hydroizolácia, tepelná izolácia. V celom dome boli zvolené kvalitné stavebné materiály - okná, podlahy - dlažby, drevené podlahy, dvere s drevenými zárubňami, vstavané skrine, exkluzívna sanita v celom dome, kuchyňa. Dom je v ponuke aj SO ZARIADENÍM A NÁBYTKOM viď foto okrem obrazov a osobných vecí. Dom je napojený na všetky inžinierske siete (el. energia 220/380, plyn, vodovod, kanalizácia). Vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom. Na pozemku vzadu sa nachádza samostatný murovaný objekt využívaný pre garážovanie 2 aút a hospodárska časť. Celý pozemok je oplotený, v zadnej časti kamenným múrom s dostatočným súkromím, na strane ulice kamenný múr je kombinovaný s drevenými plotom a bránou pre vstup áut.

Rodinný dom je exkluzívnou voľbou pre luxusné bývanie v centre mesta, dom je vhodný aj pre dvojgeneračné bývanie alebo ako štýlové sídlo firmy.

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Celková výmera pozemku: 612 m2
Počet izieb: 5
Počet podlaží: 2
Vlastníctvo: osobné
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Martin Karchňák
Kontakt na makléra:
Ing. Martin Karchňák
0907 898 188
0907 898 188