Ponúkame na predaj POLYFUNKČNÝ DOM nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, v blízkosti železničnej stanice. Nehnuteľnosť..."/>

Výhodná ponuka! Polyfunčný dom Sp. Nová Ves

Hľadáte nové bývanie?

Výhodná ponuka! Polyfunčný dom Sp. Nová Ves
169 500 EUR
číslo ponuky: 7645
Zobrazené: 640x
Popis:

Ponúkame na predaj POLYFUNKČNÝ DOM nachádzajúci sa v Spišskej Novej Vsi, v blízkosti železničnej stanice. Nehnuteľnosť poskytuje výbornú príležitosť na spojenie podnikania a bývania. Má viacnásobné využitie - môže byť využívaný ako objekt na obchodné účely, služby alebo administratívu. Na poschodí má vytvorený komfortnú bytovú jednotku s výmerou 135 m2. Dom sa nachádza na pozemku s celkovou výmerou 608 m2.

Nehnuteľnosť má 3 samostatné časti: na prízemí sú DVA SAMOSTATNÉ OBCHODNÉ PRIESTORY (45 m2 a 56 m2) so vstupom priamo z chodníka frekventovanej ulice. Obchodné priestory sú kompletne rekonštruované, majú samostatné merania. Na prenájom je aj nebytový priestor vo výmere 24,5 m2 nachádzajúci sa vo dvore domu. V suteréne domu je zachovalá veľká kamenná pivnica (32 m2). V ZADNEJ ČASTI DOMU sa nachádzajú aj 3 garáže, dielňa, kotolňa, sklady a parkovacia plocha pre 5 áut so zamkovou dlažbou.  

Na POSCHODÍ SA NACHÁDZA VEĽKÝ PODKROVNÝ BYT S BALKÓNOM s celkovou výmerou 135 m2. Byt má samostatný vstup so širokým schodiskom. Na poschodí sa nachádza kuchyňa spojená s jedálenským kútom s výstupom na balkón orientovaným na východ, veľká obývacia izba, pracovňa, spálňa, kúpelňa, samostatné WC, hospodárska miestnosť, špajza a sklad. V roku 2018 bola zrealizovaná ROZSIAHLA REKONŠTRUKCIA BYTU - nové rozvody elektrina, voda, odpad, nové plastové okná a vchodové dvere, nové podlahy, nová kúpelňa s masážnym parným boxom, nový plynový kotol.

Dom, v ktorom sú umiestnené priestory na podnikanie aj bývanie je vo veľmi dobrom technickom stave. V roku 1993 bola realizovaná kompletná generálna rekonštrukcia, v rámci ktorej boli v celom dome urobené kompletné nové inštalácie elektriny, vody, plynu a kúrenia. Dom má kompletne novú krytinu z roku 2010 a 2015. Vykurovanie je zabezpečené 2 samostatnými plynovými kotlami, dom má vlastnú telefónnu ústredňu. 

PONUKA PREDSTAVUJE VÝBORNÚ PRÍLEŽITOSŤ na pohodlné bývanie vo veľkom byte s možnosťou podnikania, resp. PRENÁJMU LUKRATÍVNYCH OBCHODNÝCH PRIESTOROV na prízemí domu. 

Kraj: Košický
Okres: Spišská Nová Ves
Mesto: Spišská Nová Ves
Lokalita: Centrum
Celková výmera pozemku: 684 m2
Úžitková plocha bytu: 135 m2
Počet izieb: 4
Štýl (aktuálny stav): Kompletná rekonštrukcia
Ing. Mária Karchňáková
Kontakt na makléra:
Ing. Mária Karchňáková
0907 321 311
0907 321 311